Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz rokefeller #2597 üzenetére

    igen, azt észrevettem, hogy most a legstabilabb rendszer, amit próbáltam az utóbbi időben, az az f15 béta :D stabilabb volt, mint az ubuntu 11.04 stabil vagy suse 11.4 (igaz ehhez feltettem a tumbleweed-et, ami ronthat az összhatáson).
    tulajdonképpen azt szeretném, ha a gnome3 fejlesztések hamar ideérnének, mert lehet olvasni a levlistán, hogy miket javítottak, de fogalmam sincs, hogy mikorra fog az elérni a végfelhasználókhoz. most fe lvan véve a testing tároló az alap kiadáshoz is, és az rpmfusion-hoz is.
    a koji az micsoda pontosan? nem csak valami csomagkészítő eszköz fedorához?

    illetve még egy kicsit más kérdés: próbáltam feltenni a handbrake-et, esetleges videószerkesztéshez, de a honlapjukon csak f14-hez van csomag, és nem is hajlandó feltelepülni f15 alá (vaalami függőség problémája van). erre van valami megoldás, vagy csak várni tudok, amíg megcsinálják az újabb verzióhoz is? alternatívaként próbáltam feltenni az avidemux-ot is, de azt za utóbbi időben nem nagyon szerettem, mert elég instabil volt, illetve most is azzal nyitott, hogy feltette a qt és cli csomagokat, amik rögtön függőségproblémát okoztak, és onnantól csak --skip-broken kapcsolóval tudtam frissíteni a csomaglistát, ami nem annyira jó azért.

    ez az f15 tényleg ennyire más a motorháztető alatt, mint az előző kiadás, hogy ilyen inkompatibilitást okoz?

Új hozzászólás Aktív témák