Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz micafighter #6999 üzenetére

    Nekem pl. az intézetben járkálva 20-30 FPS, kint a szabad területen, vagy az épületek közt 30-40FPS van.

    FHD, 8x AF, FXAA élsimítás, közepes grafikai beállítások mellett.
    Ennyit tud egy jó 5-6 éves VGA. 60+ FPS csak a menüben van..
    Mégis lehet vele játszani, gond nélkül!

    Nem tudom megérteni azokat, akik sírnak, ha már véletlenül bemegy 60 alá az FPS játék közben egy kicsit! :U
    Igaz, én nem multizom, mert nem szeretem, de eddig még egyetlen játék sem volt nálam, amiben zavart volna, ha nincs meg a 60 FPS! Pedig nagyon sokféle játékot próbáltam már. Nekem, ha a 30-40 megvan, akkor az már bőven elég!
    Sajnos ma már egyre több játék esetében csak úgy van meg ennyi, ha felbontást csökkentek, mondjuk 720p-re, és visszaveszem a grafikai beállításokat pl. low-ra.
    Mondjuk a Battlefield 1 FHD-ban ment low-on, de meg volt a 30-40 FPS. és nagyon jól játszható volt, kétszer is végig vittem. Mondjuk az is igaz, hogy a játék ilyen beállítások mellett is úgy nézett ki, mint sok más játék high beállítások mellett, brutális! Nagyon kíváncsi vagyok milyen lehet maxon...

    Ha sikerül összeszedni egy kis pénzt év végére, vagy január-február környékére, akkor egy GTX1070-et tervezek venni a mostani helyett. Nagyon ráférne már, évek óta halogatom, mert mindig van valami, amire elmegy a pénz, de már nem szeretném tovább húzni.

Új hozzászólás Aktív témák