Hirdetés
- Ennyibe kerülhet a Xiaomi Watch S4 európai változata
- Huawei Watch GT 4 - kerek karék
- Honor Magic8 Lite - a félig sikerült bűvésztrükk
- Poco F8 Pro – titkos favorit lehet belőle
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Yettel topik
- Amazfit Bip 6 - jót olcsón
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- EarFun Air Pro 4+ – érdemi plusz
Új hozzászólás Aktív témák
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Aaah, best RPG of all-time (a Baldur's Gate-ek, Planescape Torment, és SW: KotOR-ok előtt). Az 1-2. De azért a 3 is nagyon jó (bár érződik, hogy nem Black Isle / Interplay, a játékrendszer is gyengébb lett, de nagyon jó, főleg CotW és FWE modokkal ^^ - és a baljós várakozásokat messze felülmúlta; összeségében azért méltó a Fallout-névre).
Számtalanszor végigjátszottam.
Amikor jön a lvl 21 hiper-antihős -1400-as karmával
és éjszaka egy kutya szemét 95%-kal lövi valamivel több, mint egy képernyős távból.. Vagy amikor a Hub közepére betoppanva a Combat Armor-os őrség "HE'S HERE! Run for your liveees!" üdvözléssel fogad. ^^
Netán BB Gun + üveggolyó--->critical 143 hp szemen on gyanútlan szupermutkó.
Egyik karakterrel egyszer minden települést az UTTOLSÓ SZÁL élőlényig kiírtottam. Hiába, elege lett a sok sugárzó f*****p***l.

De ez csak vérgőzös agymenés, esetleg pusztulgás (ilyen is kell néha), a SZEREPJÁTÉK a lényeg, amiben ez a trilógia (pláne az első két rész) aduász, örök Top 5 game-ek.
Kiforrott, összetett, mégis egyszerű rendszer, eszméletlen világ, eszméletlen HANGULAT (amit a grafika és a zene / hanghatások nagyon megteremtenek), még eszméletlenebb tirpák morbid humor, easter egg-ek és besírós gag-ek garmadája (pl. random encounter ééés... a semmi közepén óriási Godzilla lábnyomban fekvő kommoner-tetem, StealthBoy-val a zsebében
; telefonfülke a semmi közepén -jujúúújj, csörög
- ; döglött BÁLNA a semmi közepén; dilinyós fazon, aki autóroncsokat árul; UFO-roncs mellett Alien Blaster - és a kis mumifikálódott Szürkék - - vagy éppen sakkozó radscorpion; sakkozó supercomputer, aki próbál oltogatni; tulajdon bűzéről mit sem sejtő ghoul; beszélő deathclaw; beszélő brahmin, stb. stb. stb.Vagy amikor két (nagyon) alacsony intelligenciájú egyén beszélget egymással:
-Me Torr. What yuu wanna.?
-Me Joe. Do. Yuu. Help kill bad tail thingies.Aztán zárójelben, egymás közt:
-Good day, friend. My name is Torr. You look serious. Is there something I can help you with?
-Good day to you too, my good sir. I'm Joe. I'm quite new around these parts. I need some support regarding the liquidation of the radscorpions in the surrounding area. Would you help me?Szóval a hülyék jól megértik egymást.

Taktikus (és brutális) harc, kegyetlen beszólások :' D. És megintcsak a hangulat.
A tetteidnek következményei vannak. Minden főjellemződ komoly hatással van a játékra. Minden skill-nek van értelme - aminek meg nem annyira, az szimplán FLESS; és mivel szerepet játszunk, nem mindig a tápolás lebeg a szemünk előtt, ugye?
Meg milyen felemelő tud lenni, amikor a Nuka Cola - Jet-függésből leszokófélben (na jó, csak nem sikerült időben hozzájutni
), törött lábbal és félig vakon, 2-es, 3-mas főjellemzőkkel féldelíriumban vergődsz a radioaktív izotópok forralta homokdűnék tövén. 
Bizonyos szereplők több epizódot is átívelnek (pl. Tandi, Harold), esetleg csak utalások vannak rájuk keresztbe-kasul (pl. szereplőről, akit az 1-ben csak hallomásból "ismertél" -rég halott-, a 3-ban egészen pontos életrajzot kapsz v. egyéb az első rész prológusának tekinthető eseményekbe nyersz betekintést).
Lehetne még sorolni napestig, de még inkább könyvet lehetne róla írni.Már a karaktergenerálás is egy külön kis eposz.
Pl. olyan extrém karit is össze tudsz rakni, aki vonzza a balszerencsét. Ehhez beraksz egy 10-es LCK-ot, meg mondjuk egy Bloody Mess-t és vicces dolgok történnek - álltok a raiderrel egymással szemben a puszta közepén és kábé egyikőtök sem tud normálisan rálőni a másikra, mert besül a fegyver, meg felrobban a kezetekben, miközben mindketten szerencsétlenkedtek és arra megy a játék, hogy ki fog nagyobb kritikusat sebződni saját magától.

Meg melyik másik játékban van olyan, hogy ott állsz a főgonosz előtt és kellő CHA + speech (+ INT) társaságában meggyőzöd róla, hogy egy Istenverte csökött barom és öngyilkosságba hajszolod?

Szóval TRULY EPIC.
Ha még nem volt meg, gyorsan szégyelld el magad, aztán még gyorsabban telepítsd.
A Tactics pedig multiban állat.
Új hozzászólás Aktív témák
- Ennyibe kerülhet a Xiaomi Watch S4 európai változata
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Huawei Watch GT 4 - kerek karék
- Honor Magic8 Lite - a félig sikerült bűvésztrükk
- Arc Raiders
- Le Mans Ultimate
- Revolut
- Amit látnod kell 80’ – 90’ évek, egész estét betöltő mozi filmjei.
- Oh hi Mark: megreccsent a Metaverzum
- Battlefield 6
- További aktív témák...
- 205 - Lenovo Legion Slim 5 (14APH8) - AMD Ryzen 7 7840HS, RTX 4060
- 203 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070
- MSI Modern 15 FHD IPS Ryzen7 7730U 4.5Ghz 16GB 512GB SSD Radeon RX Vega8 Graphics Win11 1év Garancia
- Új MSI Modern 15 FHD IPS Ryzen5 7530U 4.5Ghz 16GB 512GB SSD Radeon RX Vega7 Graphics Win11 Garancia
- Új Asus Zenbook 14 WUXGA OLED 10bit HDR Ultra7 155H 16mag 32GB 1TB SSD Intel ARC Win11 Garancia
- MacBook Pro 13, 14, 15, 16, MacBook Air M1, M2 M3 M4 bill magyarosítás lézerrel / sapkacserével
- Samsung QM55B 55" UHD 4K LED Signage Reklámmonitor 27% ÁFÁS
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- Apple iPhone 15 Pro Max 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG 25GR75FG - E-Sport Monitor - FHD 360Hz 1ms - NVIDIA Reflex + G-sync - AMD FreeSync - HDR 400
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
és éjszaka egy kutya szemét 95%-kal lövi valamivel több, mint egy képernyős távból.. Vagy amikor a Hub közepére betoppanva a Combat Armor-os őrség "HE'S HERE! Run for your liveees!" üdvözléssel fogad. ^^
- ; döglött BÁLNA a semmi közepén; dilinyós fazon, aki autóroncsokat árul; UFO-roncs mellett Alien Blaster - és a kis mumifikálódott Szürkék - - vagy éppen sakkozó radscorpion; sakkozó supercomputer, aki próbál oltogatni; tulajdon bűzéről mit sem sejtő ghoul; beszélő deathclaw; beszélő brahmin, stb. stb. stb.


