Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    válasz Patice #55736 üzenetére

    48-144-ig freesync, de nem értek hozzá és úgy gondolom csak játékokban működik (pláne az nvidia kártyámmal, bár elvileg nem zavar be). 24-et egész biztos nem támogat natívan, nemhogy a 23.xxx-et. Azért érdekes, mert az ásatag projektorommal hdmi-n kimegy a 24, míg ugyanazon jRiver beállítások mellett (asszem :U ) a moncsi DP-n fix 144-et tol ki magából. Ez ugye egész számú többszöröse a 24-nek, de mégsem az igazi. Persze a projektor 24-e sem szép, ez a digitális utánhúzás nagyon szemzavaró volt mindig is. Tévém nincs :DDD

    szerk.: madVR-ben próbáltam custom képfrissítést beállítani a monitor tulajdonságoknál, de aszongya a vga driver letiltotta. Én úgy látom valójában a windows képernyővezérlés írja felül mindig a dolgokat, tehát amit ott beállítok (alapértelmezetten fullhd 144Hz), azt erőlteti át az egyéb komponenseken. De én azt nyilván nem szeretném piszkálni, hiszen akkor mindent is aszerint jelenít meg deafault :W

    [ Szerkesztve ]

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák