Hirdetés
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- iPhone topik
- Redmi Note 14 5G - jól sikerült az alapmodell
- Visszatérnek a Samsung tervezte CPU-magok és GPU az Exynos 2800-ban?
- Milyen okostelefont vegyek?
- Megyünk a CES-re! Mi várható?
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Magisk
- Okosóra és okoskiegészítő topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
marilllyo
veterán

Hát így 6.66 után kért vagy 40 óra multit a játék. Azt hittem már megőrülök a végére.
-
marilllyo
veterán
Btw. nyomja itt valaki ps4-ről?
-
marilllyo
veterán
Tudja valaki mik echelon VIII után megnyíló cyberdémon ruha challengei?
-
marilllyo
veterán
-
marilllyo
veterán
válasz
atidzsiforc
#2119
üzenetére
PS4-ről vagyok.

-
marilllyo
veterán
Srácok!
Ígértek egy hóvégi peccset. Arról nincs infó? -
marilllyo
veterán
válasz
#48613632
#2065
üzenetére
Az a "baj", hogy nem lehet a történet alapján minősíteni ezt a játékot. Más szemszögből kell nézni. Úgy kell felfogni mint....egy ügyességi játékot. A játék lényege, hogy ezeket az arena harcokat túléld...nemde? Igazából én inkább ezekhez a Portal szerű játékokhoz hasonlítanám....
Szerintem ezt a minimális sztorit is kár volt belerakni. Akinek tetszik annak e nélkül is tetszeni fog... Akinek nem jön be annak meg plusz egy pont ahol beleköthet...
-
marilllyo
veterán
válasz
jaffa 2843
#2053
üzenetére
Hát én is végigtoltam normal-on gránát, hologram és az összes többi cucc nélkül. 99%-ban Shoti meg BFG combo-val. Egyedül az egyik rúna kimaxolásához kellett asszem gránátot vagy mit dobálni. De azt is csak a második végigjátszáskor így a folyósón el-eldobálva csináltam.
-
marilllyo
veterán
válasz
atidzsiforc
#1999
üzenetére
Ó én előrelátó voltam. Sejtettem, hogy ez lesz úgyhogy kibackupoltam. Mondjuk annyira azért nem félek mert úgy backupoltam ki, hogy az utolsó fegyver masterezéséhez csak pár kill kell.
Elvileg egyébként a corrupt mentésekre a javítás az meg az előző patch-ben volt benn.
Te Pc-n tolod? -
marilllyo
veterán
válasz
atidzsiforc
#1996
üzenetére
Azért bízom benne, hogy az IDKFA miatt nem kell még egyszer végigfutni a game-t.

-
marilllyo
veterán
We hope you’ve been enjoying your time playing DOOM! It’s been less than a month since launch, but the team at id Software has been hard at work preparing to deploy DOOM’s next game update, which will arrive later this month.
In the meantime, today we are releasing a multiplayer improvement update for DOOM. This includes rebalancing of some multiplayer weapons based on your feedback: the Chaingun, Rocket Launcher, and Combat Shotgun. This update will also reduce the wait time between matches to 60 seconds. Last but not least, Clan Arena and Freeze Tag will now require the winning team to complete 5 rounds in order to win the match. The multiplayer improvement update will begin today at 10:30 ET —this is a server-side update, and will not require a download, though it will require a server outage, which we anticipate will be about an hour. As always, we appreciate your feedback and we hope you’ll continue to let us know your thoughts.
For DOOM’s next game update, we will be releasing the patch notes later this month, which will include several improvements and features. We thought it was important to share some of those improvements with you now:
Added Photo Mode for taking in-game screenshots
Added Classic DOOM weapon placement/view model option (1st person view option)
Added new Snapmap features (including skybox windows) and AI pathing and logic fixes.
Fixed various bugs including players accidentally triggering Dev Mode and Trophy/Achievement bugs (IDKFA, Every Nook and Cranny).These are just a few of the improvements and fixes coming later this month, but we wanted to provide an update as soon as we could. Thank you all for your continued support. We greatly appreciate you taking the time to provide your feedback. We hope you’re enjoying your time in-game and we can’t wait to share more with you soon.
-
marilllyo
veterán
válasz
atidzsiforc
#1982
üzenetére
Hanem?
-
marilllyo
veterán
válasz
Gery9112
#1980
üzenetére
Muszáj lesz...
Nagyon bugos. Olyan, hogy mész és szépen sorban szeded fel a collectible-st majd...teszemazt meghalsz valahol... erre egy hat secrettel azelőtt felvett valamit "elfelejt". Ha szerencséd van még vissza tudsz menni érte...de általában nincs és kezdheted újra a pályát azért az egy apróságért.
Mostanra nagynehezen megszenvedtem. Egy trófi hiányzik az "IDKFA". Google-t néztem..május 30-án még "tudunk róla és dolgozunk a javításon" volt.Igazából a gondom az, hogy ha ki is javítják...nem hiszem, hogy a Doom-ot elindítva felugrik a platina. Amit meg nagyon nem szeretnék A-Z-ig újra végignyünnyögni a pályákon....mivel...persze...az összes fegyó unlockhoz töviről hegyire át kell mászni az összes pályán, hogy meglegyenek a pontok.
-
marilllyo
veterán
válasz
SoulReaver
#1978
üzenetére
Igen köszi! Ez volt az.
Hát az IDKFA trófeát nem adta be PS4-en.
Bugos szegényem picit. Az az egy hiányzik. 
-
marilllyo
veterán
"stagger 100 demons"
Itt mit kell csinálni pontosan?
(#1951) gainwardgs: Mi is látjuk úgyhogy biztos nem a moncsid hibás.
-
marilllyo
veterán
Secret-ért is ad weapon upgrade pontot?
-
marilllyo
veterán
IDKFA trófeával, hogy álltok? Jól olvasom, hogy bugos?

-
marilllyo
veterán
Ez alapján csipegetem fel amik elmaradtak.
-
marilllyo
veterán
Van két trófea / acsi, hogy tuningolj fel mindent egy kampány futás alatt. Gondolom, ha egy is elmaradt akkor kezdhetem elölről a játékot?! Utólag nem lehet "javítani".
-
marilllyo
veterán
Igen igen. Attól függ mennyien vannak körülötted meg mik. Ha summoner is van akkor először azt próbálom elkapni valahogy. H.K. nem para valóban sőt...a Baron-ba se kell sokkal több.
Egyébként én is így gondolom...ezt is írtam múltkor, hogy van a super shotgun meg a többi fegyver. Egyékbént vicces, hogy a rakéta sem ér szinte semmit a supershotgun-hoz képest.
Sajnálom picit, hogy a gépfegyverek kb. használhatatlanok a játékban. Max imp-ek ellen jó...esetleg lost soul....de amúgy.... Mancubus-oknál szoktam még gauss-szal spórolni a shoti lőszert.
-
marilllyo
veterán
Én minden arénában körbe körbe haladtam. Nem álltam meg egy másodpercre sem. Eléd csak az imp-ek ugranak ilyenkor az meg egy lövés. A Hell Knight szépen lemarad és hátra hátra lősz egy sorozat raksit.
A legidegesítőbb dög az a teleportálós szörnycsaj izé. Summoner vagy mi.
-
marilllyo
veterán
válasz
proci985
#1840
üzenetére
Igen egyébként a játék több annál, hogy "mészosztlősz". Az arénákban lévő powerup, lőszer, hp-t jól kell beosztani. Illetve, hogy mikor veszed elő a bfg-t vagy a láncfűrészt. Nálam persze ez úgy nézett ki, hogy végigspóroltam az egész csatát attól tartva, hogy nem lesz lőszer a bfg-hez mikor nagyon kéne.... Na hát én kb csak a főbossra lőttem vele négyet.

-
marilllyo
veterán
Nah én is kitoltam.
Két negatívumot tudnék felhozni. A pályák változatossága. Oké...én értem, hogy mars meg pokol...de azért egy kicsit jobban is lehetett volna variálni. Pl. Doom3-ban volt csatornarendszer meg ilyenek. Valami. Annyira egyhangú az egész pályadizájn, hogy már túlzás.
A másik meg, hogy fegyverek közül volt a super shotgun..meg a többi. Gránátot nem használtam. Hologram azt sem tudom mi...
Szerintem baromi jó volt. Igazi retro shooter..semmi egyéb. Kifejezetten örültem neki, hogy nincs ez az xp-s fejlődgetős cod féle baromság. Faék egyszerűségű a játék de mégis működik. Jól kell játszanod és mehetsz előre. Ennyi. De pont az lényeg, hogy itt egy játék és az a lényege, hogy játssz. Mégpedig ügyesen.
Bátorság volt ilyet kiadni 2016-ban de lám működik. Bár félek, ha nem ID vagy Doom lenne akkor kisebb lenne a népszerűség.
PS4-en toltam végig (kontrollerrel
) de nem volt nehéz(normalon). 4x kezdtem újra a fő bossfight-ot de mindig ippen csak milliméterek hiányoztak. Egy "fészkes" rész volt szinte rögtön a BFG megszerzése után aminek sokszor neki kellett futni. Persze, ha nem spóroltam volna a BFG-vel. 
Új hozzászólás Aktív témák
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Battlefield 6
- EA Sports WRC '23
- Úgy állhat le a 16 GB-os GeForce RTX 5060 Ti gyártása, hogy közben nem áll le
- Projektor topic
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Háztartási gépek
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Milyen notebookot vegyek?
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- További aktív témák...
- Újszerű Sony PS4 500GB, 1db DUALSHOCK 4 kontrollerrel
- Új, felbontott Kingston FURY 24GB (1 modul) Renegade DDR5 8000MHz CL38 KF580C38RW-24 - 24 hó gari
- Honor 90 512GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Motorola Moto G72 128GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Xiaomi 13T 256GB,Átlagos,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Bomba ár! Lenovo IdeaPad V15-IIL: i5-10GEN I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch Series 9/Apple Watch Ultra/Apple Watch Ultra 2
- Apple iPhone 13 Pro Max Graphite ProMotion 120 Hz, Pro kamerák 128 GB-100%-3hó gari!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- 170 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest


Én a Gauss-t használtam még, ha a shoti kifogyott. Annak a siege módja egész erős. 1 lövés egy cacodémon.
Bugos szegényem picit. Az az egy hiányzik. 

) de nem volt nehéz(normalon). 4x kezdtem újra a fő bossfight-ot de mindig ippen csak milliméterek hiányoztak. Egy "fészkes" rész volt szinte rögtön a BFG megszerzése után aminek sokszor neki kellett futni. Persze, ha nem spóroltam volna a BFG-vel.


