Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz powerup2 #108668 üzenetére

    Miért? Eddig volt örömre ok? :D Vagy még nem érkeztek meg Neked sem az új számlák?
    :D

    #108665DarkByte: Csak a napot hibáztad el. 32-én lesz :D

    #108663powerup2
    Hát ha már irták hogy lesz akkor legyen is :) . Amúgy meg simán el lehet érni a gigabites net határát.

    Biztosan nekem gyenge a képzelőerőm, de írjátok már meg, hogy milyen élethelyzet az, amikor éjjel-nappal töltötök és nem elég az Gbps? Már ez az éjjel-nappal is sántít erősen, mert ha másnem kifogysz a tárhelyből!
    Sosem torrenteztem! Azt mondják, hogy már egyre kevesebb a tartalom is fent, mert a Streamingszolgáltatóknak sikerült belőni úgy az árakat, hogy már nem éri meg kínlódni a filmekkel sem szerencsére...
    Játékoknál meg: Steam, Origin stb.. úgy van kitalálva, hogy nem eredetivel, nem multizol ...

    Szval marad az, hogy nézed a Streamet, ami ha nagyon minőségi, akkor 15 Mbps... mondjuk nyomod még két tévén, akkor 45 Mbps... internetezel, esetleg Steamen lezavarsz egy 100 GB-os játékot ... gyorsan megvan... szóval nekem ez mindig olyan furán hat, hogy nem elég ...

    Mert megérteném, ha egy társasházban laksz, aztán megosztod az egész kommunitással, aztán páran fanyalognak, hogy a 47. eszközön néha csak SD-ben megy a móka :D

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák