Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    par kerdesem lenne igy hirtelen:
    -lehet-e egy file-t modositani, es ha igen, akkor milyen modon, a file ujrairasa nelkul (tehat nem ugy, hogy kiolvasom, majd az egeszet atirom egy masik file-ba, a modositasokkal egyutt, hanem megnyitom, egy 128byte-os blokkot atirok, majd mentem)?
    -lehet-e file elejere beszurni (van egy olyen sejtesem, hogy nem)?
    -ha a fenti ket kerdesre a valasz nem, akkor hogyan? megnyitom a file-t, kiolvasom, torlom a filet, majd ujrairom?
    -tovabba ha a fenti ket kerdesre a valasz nem, akkor mekkora file-t olvashatok be memoriaba? fileopen-nel ugye beolvasom a file-t mondjuk egy Buffer nevu valtozoba - mekkora meretig mukodik ez? 100-150MB-os file-t meg elbir? esetleg tobbet? vagy hasznaljak temp file-okat?
    -ha van egy filelistbox-om es a multiselect engedelyezve van ra, akkor hogyan lehet megtudni az osszes kifelolt file nevet?
    -ha nem tudom, hogy mekkora reszre van szuksegem a filebol, akkor mi a teendo, hogyan olvassam be? azt tudom, hogy a file legelejerol kell olvasom, csak azt nem, hogy meddig - azaz joesetben a blokknak van egy 10byte-os footer-e, de ez nem biztos (meg at kell ragnom a specifikaciokat)
    -lehet keresni valahogy a file-ban, vagy ezt magam kell megoldjam?

    koszonom



    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák