Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    válasz bandii #849 üzenetére

    Erre a sorra gondoltál?:
    1-Year Basic: At Home On-site service PLUS online Multimedia training [Included in Price]

    Mert ez ránézésre nem a garancia. Valami ''support package'', magyarul támogatottsági csomag vagy hogy a lótúróba fordítsam. Igazából én sem értem egészen, hogy ez mi, de szinte biztos, hogy nem a garancia, hanem valami azon felüli cucc. Talán 1 évig megküldik neked automatikusan a driver és bios frissítéseket? Bár valami alkatrészeket ír. Hangsúlyoznám, hogy a ''service'' szó angolul nem szervízt jelent, hanem szolgáltatást. A garancia pedig warranty, és ezt a szót nem is látom ezen az oldalon. Ha jól látom, ez a rész arra vonatkozik, hogy egyéb kényelmi szolgáltatásokat is vásárolhatsz magadnak, amiket később is igénybe vehetsz, csak akkor fizetős. Így átalánydíjat fizetsz érte, akár kihasználod,akár nem. Számítástechnikai analfabétáknak és kétbalkezeseknek viszont ez a gazdaságosabb. Kivéve, ha nem abban az országban laksz, ahol megrendeled, mert akkor aligha érvényes:) De ismétlem, nem vagyok egészen biztos ennek a jelentésében.

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák