Hirdetés
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Egy picit olcsóbb lesz a Google Pixel 10a
- 7600 mAh-s az aksi az iQOO új mobiljában is
- Ennyibe kerülhet a Xiaomi Watch S4 európai változata
- Sony Xperia 10 V - újraélesztés
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
-
Mobilarena

Új hozzászólás Aktív témák
-
Véreshurka
senior tag
Köszi!
A host-on nincs bekapcsolva a tűzfal. Este viszont megcsináltam az egészet VirtualBox alatt, ott a network-öt bridge-re állítottam a CentOS-nek és működött a dolog. Valószínűleg az lesz a probléma, hogy qemu/kvm alatt is létre kell majd hoznom egy bridge interface-t, mert egyébként nem tudnak kommunikálni egymással. Ezt még tanulmányozom, illetve emésztgetem, mert még kicsit zavaros a dolog
Illetve azt hittem hogyha elérem a guest-et ssh-n + elérem a guest alatt futtatott szervert web gui-n a megadott porton (9000) a host-ról akkor ezzel nem kell foglalkoznom, de ezek szerint nem így van. Viszont szimpatikusabb a Virtual Machine Manager a VirtualBox-nál, azért is próbálkoztam először azon virtualizálni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok GARANCIÁVAL!
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- PC Game Pass előfizetés
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- MEGA AKCIÓ! - Jogtiszta Windows - Office & Autodesk & CorelDRAW - Azonnal - Számlával - Garanciával
- Dell Latutide E7270, 7280, i5- i7, 8GB RAM, 256gb ssd, EU bill., számla, 6 hó gar - több db
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- 123 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (ELKELT)
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

Illetve azt hittem hogyha elérem a guest-et ssh-n + elérem a guest alatt futtatott szervert web gui-n a megadott porton (9000) a host-ról akkor ezzel nem kell foglalkoznom, de ezek szerint nem így van. Viszont szimpatikusabb a Virtual Machine Manager a VirtualBox-nál, azért is próbálkoztam először azon virtualizálni.

