Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alfalibra

    tag

    Sziasztok!

    A következőhöz szeretnék segítséget, ötletet, konkrét termékajánlást kérni:
    a hangforrás a szobai PC, van hozzá kötve egy Yamaha R-N602-es erősítő (ami tud ilyeneket:wifi, bluetooth, DLNA, MusicCast).

    Ehhez kéne nekem egy olyan vezeték nélküli hordozható hangfal, amiről tudnám hallgatni konyhában, fürdőszobában is a számítógépen lévő zenéket (anélkül ugye, hogy a szobai hangfalat kéne bömböltetni) az erősítő közvetítésével.
    Nem audiofil minőségre gondolok csak hogy élvezhetően, normálisan szóljon róla a zene
    + ha létezik ilyen (?), nem lenne rossz, ha nem csak akksiról, hanem bedugva töltögetés nélküli is lehetne használni
    + a helyiségek egy szinten vannak, de mondjuk a fürdőszoba ajtaja csukva lenne, és azon keresztül is érzékelnie kéne a hangfalnak az erősítőt, plusz a párás környezetet is valamennyire kéne bírnia

    ár: 50e ft-nál nem szívesen szánnék rá többet
    Szerintetek a bluetooth jele elérne a kellő távolságba az ajtón keresztül vagy az ehhez nem elég ?

  • alfalibra

    tag

    Sziasztok!
    Tudnátok ajánlani olyan hordozható Wifi hangszórót,amelyik szépen szól és a fürdőszobai klímát is bírja?
    A szobai gépen lévő zenék eléréséhez, ha pl. a konyhába v. fürdőszobába szeretném hallgatni őket, sajnos nem ér el a bluetooth, a wifijel viszont az egész lakásban fogható. Olyan kéne, ami le tudja játszani a 192kHz-es flacet is. Az nem gond, ha csak külfödről rendelhető. Max. 60ezerre gondoltam.
    Ezeken gondolkodom, valamelyikről van valakinek tapasztalata? Vagy egyéb ötlete?
    Raumfeld One S
    Hitachi W100 Smart Wi-Fi Speaker
    sonos PLAY 1

  • alfalibra

    tag

    Sziasztok!
    Nem találtam külön wifi-hangszóró topikot ezért itt érdeklődnék, hogy ismer-e valaki olyan olyan wifis hangszórót (bluetooth nem jó!), amivel egyszerűen lehetne lejátszani a PC-n tárolt zenét.
    Az egyszerű alatt azt értem, hogy nem kizárólag telós/tabletes appon keresztül lehet irányítani, hanem közvetlenül számítógépről is rá tudom küldeni a zenét a wifin keresztül a másik szobában lévő hordozható hangszóróra, vagyis a windowsra is fel lehet rakni a programot hozzá. Ilyet tud valaki??

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák