Hirdetés
- Stílussal és friss szenzorokkal futott be a Huawei Watch GT 5
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- VoLTE/VoWiFi
- Sok ponton erősít a HMD Crest széria az új modellel
- Poco F8 Pro – titkos favorit lehet belőle
- iPhone topik
-
Mobilarena
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
radi8tor
MODERÁTOR
válasz
fsb1000
#2909
üzenetére
Mi szükség új Bitcoin bányász topicra?
Melyik tápegységet vegyem topic
Tuning kezdőknek szájbarágósan topic
Nagy VGA hűtő topic
Tápokról alaposan - mélyvíz topic
Valami baja van a tápomnak topic
Hogy is van ez a tápok fogyasztásával topicÉs még sorolhatnám mennyi helyen lehet tápokról beszélni ontopicban. (VGA hűtősben nem) Az én szemszögemből szimplán lustaságból nem a saját topicjában teszik fel a kérdéseiket a fórumozók, így szét offolják az adott topicot.
ittakary: bányászgép az más (ASIC célhardver), de ti PC alkatrészekről beszéltek, aminek van saját topicja.
Más dolog megbeszélni hogy milyen VGA-val bányászol és teljesen más dolog belemenni abba, hogy egyes tápok hány Ampert tudnak leadni 12V-os ágon.
Ez szerinted mennyire érdekli azokat, akiknek ASIC gépük van?
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Kell(ene) a hűtés a MacBook Neónak
- BMW topik
- BestBuy ruhás topik
- Stílussal és friss szenzorokkal futott be a Huawei Watch GT 5
- Proxmox VE
- Természetfeletti erő? Acer Nitro V 16 AI notebook Gorgon Pointtal
- Óra topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- 50 év után kilőtt négy űrhajós a Holdra
- One mobilszolgáltatások
- További aktív témák...
- ASUS TUF Gaming GeForce GTX 1650 OC 4GB GDDR6
- ELADÓ: SAMSUNG Odyssey G5 34" ULTRAWIDE GAMER MONITOR BRUTÁL ÉLMÉNY!
- MSI RX 6600 XT 8GB GDDR6 MECH 2X OC Eladó!
- LG OLED 42C2 hibátlan, beégésmentes, 120Hz, PS5/Xbox gaming TV
- AMD Ryzen R9 5900X 12Mag / 24Szál / 3,7 / 4,8 GHz / 22 Hónap Alza.hu garancia / Beszámítás OK!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



