- Fotók, videók mobillal
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Yettel topik
- Motorola Edge 40 - jó bőr
- Milyen okostelefont vegyek?
- Redmi Note 10 Pro - majdnem minden stimmel
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Végre egy tényleg jó Duotts bringa! - E29 teszt
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
-
Mobilarena
Arch Linux topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Frawly
veterán
válasz
Archttila #7729 üzenetére
Akkor esetedben maradj a feh-nél. Nálam az imv nem tett fel ennyi mindent, de ez azért van, mert nálam már fent volt az mpv, imagemagick, ffmpeg, meg hasonló csomagok, és azok az általad listázott csomagoknak a nagy részét már feltették, így az imv alig húzott le plusz 2-3 függőséget.
Meg ezeknek a függőségeknek a nagy része tényleg hasznos, nem bloat, pl. glu kell ahhoz, hogy hardveres gyorsítást használjon a progi, heic, raw, exr megint hasznos extra képformátumok és feature-ök támogatásánál, tehát nem olyan bloatsági függősége, mint pl. ha lenne egy rakat Qt/Gtk, meg mindenféle icon library függőség, ahogy a valódi bloat programoknál.
Egyébként én most fogom dobni a feh-t, xsetroot-ot használok majd háttérképnek, és kikapcsolom a picom kompozitort, mivel elhagyom az átlátszóságot, cserébe a X.org konfigba teszem be a tearfree meg DRI opciókat, így már nem fog bugzani az xsetroot. Nekem feh mindig is csak a háttérkép miatt volt fent, akkor is csak olyan X-es WM-eknél, amik saját maguk nem támogatták a háttérképet (pl. dwm, Openbox, bspwm, i3wm). Pl. IceWM támogatja, meg waylandes felületeknek is van saját háttérképmegjelenítője (Sway-nek swaybg).
Új hozzászólás Aktív témák
- Fotók, videók mobillal
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- OLED TV topic
- Autós topik
- OLED monitor topic
- Hyundai, Kia topik
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- Apple iPhone 12 Pro Max 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone SE 2022 / 256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- LÉZEREZÉS! külföldi billentyűzet magyarra kb. 20-30p alatt!
- ASUS RTX 5060 Ti DUAL OC 8GB GDDR7 DLSS4 új, 3év garis eladó
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest