Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    válasz Danny365 #17822 üzenetére

    Igen, tudom, hogy régebben még nem volt divat a "nyilazás" és igazából ennek örülök is.
    Nem adom még fel, viszont ehhez a részhez is végigjátszást kell majd megint olvasnom, nincs mese. :F

    Az a legidegesítőbb, hogy ezen a részen ugye a bejárható terület is szűkebb, mert nem nem mehetünk be az épületen belülre, de még így sem jut egyszerűen a fejembe, hogy mit nem csináltam még.
    Azt sejtem, hogy felmászok a kötelen és az épület tetején lesznek a tojások, viszont teljesen felülre nem tudok menni, mert az odavezető vaslétra alatt le van szakadva a perem.
    Gondoltam, hogy oda kéne vinni valamit, amivel át lehetne hidalni azt a leszakadást, mondjuk valami deszka vagy létra, de ilyenek nem hiszem elférnének emberünk zakójának a zsebében.

    Nem szoktam amúgy kalandjátékokkal játszani, pont az idegesítő elakadási lehetőségeik miatt, csak a Double Fine-tól ismerek egyéb jó játékokat, amikkel játszottam is (pl Psychonauts hatalmas kedvenc) és azt gondoltam ezzel is tök jól el leszek.
    Végülis el is vagyok ezzel is, csak nem tök jól. :D

    [ Szerkesztve ]

  • fery02

    addikt

    válasz Danny365 #17822 üzenetére

    Na, Grim Fandango...

    Írtad, hogy igazából csak 1-2 szopatós rész van a játékban.
    Most ott akadtam el, hogy az erdőben, nagydarab társamnak visszaszereztem a szívét és kocsival átrobogtunk jobbra, ilyen generátor szerűséghez, ami mellett van valami fa szerkezet és kapcsolóval lehet ki-bekapcsolni, hogy mozogjon-e rajta valami szerkezet-e vagy nem, közben nagydarab társam felmászik rá és köveket próbál rá rakni.

    Nem azt kérem, hogy segíts, hogy itt mit kell csinálni, hanem hogy ez a rész beletartozik-e abba az "1-2 szopatós részbe" vagy nem?
    Ezen múlik most, hogy törlöm-e a játékot vagy nem, mert konkrétan idegesít, nem szórakoztat.
    Annak meg végképp nincs értelme, hogy alt+tab szöveges végigjátszás mellett játszam.

Új hozzászólás Aktív témák