Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • instantwater

    addikt

    válasz KTU #82132 üzenetére

    Kb 1 eve voltak forgalomban, nem tudom a mostaniak milyenek.

    (#82133) lor [P780]
    Igen vennek ujra ilyet.
    Jol nez ki, jol ossze van szerelve
    Szep kepeket keszit a kameraja.
    Es baromi sokaig birja az akku. Nyuzhatod egesz nap, estere meg mindig van benne szufla.
    Nincs rajta mi kopjon, mert a haz fekete, a keret sullyesztett, a gombok meg valszeg femek.
    Ha leejted megy tovabb, mert az akku nem tud kiesni :D

    Belso szintjen van par dolog amibe bele lehet kotni, de mind orvosolhato szoftveresen.
    Pl hogy a magyar nyelv nem 100% os, de en ugyis angolul hasznalom, de nehany helyen az angol is "en beszelni angol kicit" fogalmazasu, de ertheto :D
    Ritkan a kamera nem indul, de ez ismert bug, szoftveresen orvosolhato, de kb 2 hetente fordul elo, szoval nem foglalkoztam meg vele, mert restart utan jo.
    Illetve a 4 GB os RAM, de ha mindent a kartyara teszel akkor nem lesz gond, de ez is atparticionalhato ha akarod.

    900 as 3G hianya. Ezt csak akkor erzed, ha Vodas vagy, a tobbi szolgaltato nem nyom 900 on 3Gt. Ez is orvosolhato elvileg firmware cserevel, de nem szorakoztam meg ezzel sem, mert nem vagyok vodas, es nem akarok ennyit szoszmotolni vele.

    A menu elegge at van szabva, de megszokhato.

    Picit nehez az akksi miatt, ez minimalisan nagyobb mint az atlag 5"os, szoval ingzsebben nem hordhato, max nadragzsebben.

    Osszessegeben meg vagyok vele elegedve, a hibak olyan minimalisak, es javithatoak szemben a hasznos dolgokkal, hogy nem erdekelnek.
    Olyan Nokia 6310i feeling. elegans, massziv, sosem hagy cserben az akkuja.
    GPS mukodik. Van ertesito led.

    En netezesre, neha GPSre/fenykepezore hasznalom, arra vastagon eleg.

    Szoval megvennem ujra, foleg hogy most mar joval olcsobb mint amikor en vettem $230 kornyeken.
    Sot, olyannyira meg vagyok vele elgedve, hogy csak akkor cserelem le ha jon legalabb egy ilyen:

    >= 5" (Full)
    >= 2GB RAM
    >= 3-4000 mAh
    4G
    8 mag
    Dual SIM

    Olvass bele azert a topikjaba

    (#82154) Terentius

    possible move away from dual SIM to single SIM.
    Illetve tuti felvasaroljak mindet a webshopok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák