Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • grotib

    tag

    válasz Deck #43204 üzenetére

    A kártékony vírusokkal nincs tapasztalatom de az, hogy olcsóak lennének a programok már megkérdőjelezném. Persze ha egy-egy progiról beszélünk tényleg elhanyagolható az összeg de, ha több (10-20) progiról van szó azért már szépen kikerekedik a számla végösszege, nem is beszélve arról, hogy ha ebbe belekerül egy-két 3000-4000 ft-s darab is, márpedig az igazán jó cuccok e körül kostálnak. Én bizony warezolok, mert egy progit nem lehet igazán kipróbálni egy-két óra alatt, arra több nap kell, hogy eldönthessük azt, hogy azt hozza amit elvárunk tőle és egyáltalán szükségünk van e rá, aztán ha minden klappol akkor megveszem a jogtiszta változatot, eddig 5-öt pedig a többszörösét próbáltam ki.

  • Necc

    addikt

    válasz Deck #43204 üzenetére

    1) A penzed barki lenyulhatja, ha nincs annyi eszed, hogy letiltsd az EDSZ-t mar az elofizetes vasarlasakor! Eleg ha valaki megadja a Te telefonszamodat egy ilyen penzhajhasz cegnek, es kapod emelt dijas szamrol az SMS-eket, amik fogadasaert is mar fizetsz!
    De olyan tortenetet is tudok amikor ilyen csengohang vagy logo mifenet ajandekba vett az apam a hugomnak, es mivel megadta a hugom telefonszamat, az ajandekozott IS fizetett a tartalomert!
    Szoval nem kell ide mindenfele androidos virus, a penzed anelkul is leszivhatjak, ha nem tiltod le az EDSZ-t.

    2) Tuzfal...

    3) Mindegyiket a felhasznalo telepiti, es telepites elott az orra ele van tolva, hogy mihez ker hozzaferest az app... Egy weather widget ha SMS send hozzaferest ker nyilvanvaloan nem rakom fel, az "IQ nelkul mindent feltelepitek mert lusta vagyok 3 sort elolvasni" marhak meg meg is erdemlik...

    Ne erts felre, senki se mondja hogy androidra, vagy barmelyik okostelefonra ne letezne virus, mert van. De ettol fuggetlenul az en velemenyem is az, hogy androidra antivirust felrakni total felesleges, 99%-ban csak szivatja a felhasznalot minden marhasaggal, az osszes tobbi pedig tenyleg minimalis erofeszitessel mukodeskeptelenne teheto.

    (Van amugy olyan app is, ami a kulonbozo bankoldalakba valo bejelentkezesed segiti ugy, hogy megadod az appnak a bejelentkezesi adataidat, es innentol eleg az app ikonjat megerintened, es bejelentkezik neked a banki oldaladra... :DDD )

    Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Aktív témák