Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    válasz Timer #42858 üzenetére

    Egyetértek. Bár nekem csak két Symbian-os telefonom volt, 2007-2010: E50, 2010-2012: 5230, tehát nem vagyok SymbianGuru. Ettől függetlenül szerettem és még mindig úgy érzem van amiben jobb volt, mint a jelen kor mobil operációs rendszerei. Lényegében bármit meg tudtam vele oldani, csak sajnos az idő túlhaladt rajt.

    A hívásszűrés nekem azt jeleti, hogy megszabom, kitől fogad a készülék hívást/üzenetet. Elhiszem, hogy ezt csoportozással is meg lehet oldani, de az nem feltétlenül jelent szó szerint hívásszűrést. S60 alatt erre a HandyBlacklist-et használtam. Kiválóan működött mindkét telefonon. Hívásrögzítésre az E50-en semmit, mert lassította az amúgy sem gyors telefont, 5230-on a TotalRecall-t.

    Droid - Ace - alatt hívásszűrésre a Call Control nevű app-ot használom, hívásrögzítésre sokmindent kipróbáltam, de eddig semmi sem nyújtotta azt az eredményt amit várok. Így ez még fehér folt.

    Más:
    Amatőr kérdés. El tudná valaki magyarázni szájbarágósan hogyan kell beállítani a droidos Total Commander LAN plugin-ját, hogy lássa a gépem megosztott mappáit?

    Üdv. V. Körte

Aktív témák