- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Yettel topik
- Poco X3 NFC - minden, ami kell
- Zeiss triplakamera az új Vivo V60-ban
- iPhone 17 képernyővédő üvegek mutatják meg a méretkülönbségeket
- Minden a BlackBerry telefonokról és rendszerről
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Jimmy Choo felel a Magic V Flip 2 dizájnjáért
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
Hirdetés
-
Mobilarena
KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!
A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.
Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.
Új hozzászólás Aktív témák
-
SteadyMan
aktív tag
válasz
batai15 #109106 üzenetére
Esetleg a True Phone?
-
SteadyMan
aktív tag
válasz
Wolfskin #108311 üzenetére
"ezek szerint nem szabad hagyni, hogy lemerüljön a telefon?"
A Lithium aksik nem nagyon szeretik, ha teljesen lemerítik őket, meg azt sem, ha csutkára feltöltve ott lógnak a töltőn. Mindkét esetben csökkenhet hosszú távon az akku kapacitása, de "mélymerülésből" még nem is mindig lehet azt visszahozni.
Ezért a 10%---80% töltöttség között a legpraktikusabb tölteni/tartani. Sok eszközben (pl. laptopok) az akkukímélő funkció ezt is tudja, hogy kb. ilyen intervallumon belül kapcsolja be-ki a töltést a készüléken.
(Sőt újabban már csak 60%-ig engedik a maximum töltést, de ez csak akkor jó, ha állandóan be van dugva a töltő és az elektronika vigyáz az aksira. Telónál meg figyelni kell, sajnos.) -
SteadyMan
aktív tag
válasz
vgyuri #108229 üzenetére
Lehet azért vacakol a Handcent SMS mert nem a gyári tárcsázót használom, hanem a True Phone-t.
Ugyan le van tiltva a gyári, de pl. ha ott megnézem a címlistámat, akkor nem annyi névjegy van benne, mint a True Phone-ban nyilván az utólag felvettek a letiltás miatt ott nem jelennek meg.
Viszont a Handcent a frisset látja, csak mégis kifagy az előzőleg leírt módon. Kicsit bosszantó, mert eddig nem vettem észre ezt a Handcent hibát a csoportos SMS küldésnél. -
SteadyMan
aktív tag
válasz
vgyuri #108211 üzenetére
A Handcent-ben több név választása esetén a címlista nálam csak úgy működik, ha az első név beválasztása után a billentyűzetet használom a következő címzett kikereséséhez.
Amennyiben a címzett sor melletti + jelre bökök, akkor valahova beugrik a címlistába, de nem megy a jobb oldali ABC-ben a kiválasztás, görgetni sem lehet és az oldalon megjelenteket sem tudom beválasztani, ami tök mindegy, mert nyilván nem ott van a listában, akikből választani szeretnék.
Olyan, mintha lefagyott volna, szürke minden, csak a Mégse választható és akkor visszalép. -
SteadyMan
aktív tag
-
SteadyMan
aktív tag
Sziasztok!
A Handcent Next SMS alkalmazás utolsó frissítése óta (7.2.8.5) a bejövő SMS-ek nálam duplán jelennek meg. Valaki aki használja a programot találkozott ezzel? Mitől lehet?
A másik, hogy több telefonszámra szeretném elküldeni ugyanazt a szöveget, de az első szám beírása után ha a + jelre nyomok, nem adja fel rendesen a címlistát, nem lehet beválasztani a kezdőbetűk szerinti egy újabb számot, mert valahova beugrik a címlistába, kijelez onnan egy képernyőnyit, amiről nem tudok kimozdulni.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● Tilos a warez!
● A Factory Reset Protection (FRP) megkerülésében nem nyújtunk segítséget!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Autós topik
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Sorozatok
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Kiemelkedően csendes ASUS VGA jött a Noctua közreműködésével
- PlayStation 5
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- További aktív témák...
- GeForce RTX 3060Ti (OEM HP)
- GYÖNYÖRŰ iPhone SE 2020 64GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2896, 100% Akkumulátor
- Acer TravelMate P214 i3-1115G4 12GB 512GB 14" FHD 1év garancia
- Keresünk dokkolókat
- LG 48C2 - 48" OLED EVO - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - A9 Gen5 CPU
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest