Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz vadászcsiga #74763 üzenetére

    "Hogyan is mehetne a kettő?"

    Így. Görgess a Download Booster -hez!

    "Én már ott sem szerettem ha beszabályoznak, itt sem tűröm el "

    Ezzel maximálisan egyetértek, csak a módszert áruld el légyszi! Hogyan teszel ellene? Én tudatosan olyan telót választottam, amin 4.4 fut. De ha most vki azt mondaná, hogy itt egy 4.1, ami a telómra való, azonnal felraknám. Pont azt öli ki a Google az Androidból, amiért anno megkedveltem. A felhasználói szabadságot. Mindezt persze csakis az én érdekemben.
    -Fííínom ez a tejbegríz és majd meglátod, hogy milyen egészséges! Na! Akkor most egy kanállal a papa kedvéért....
    Köszi, de nem kérek tejbegrízt!
    Megértem, hogy törődni kell a biztonsággal, DE! Mindíg rootolt droidjaim voltak, ésszel használtam őket és nem warezoltam. Soha nem tapasztaltam semmilyen problémát az adataimmal kapcsolatban (mármint olyat, ami a telóval lett volna kapcsolatos) és a környezetemben sem tudok ilyen esetről. Ezt figyelembe véve, számomra a felhasználói szabadságot mondjuk egy nyilatkozat jelentené, amiben kijelentem, hogy én vagyok a teló tulajdonosa, tudomásul veszem a kockázati tényezőket, nem fogok senkit sem perelni az EBBŐL fakadó károk miatt (nem mintha most bárki vállalna felelősséget ezekért) és nem kérem mondjuk a 4.1utáni biztonsági fejlesztések aktiválását. Nem kérek KNOX -ot, SELinuxot és az egyéb merényleteket, amik nélkül évekig tök jól elvoltam, most viszont csak akadályoznak a teló szabad használatában.
    De ilyen lehetőségről nem tudok. Csak tejbegríz van.

Új hozzászólás Aktív témák