Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz nyuszi123456 #73106 üzenetére

    A Lolli elég komoly változás, nem minden alkalmazást sikerült még teljesen kompatibilissé tenni. Decemberben váltottam telót és kifejezetten szempont volt, hogy ne legyen Lolli. Az 5.1 -re már talán érdemes lesz majd váltanom és sztem a kínaiak ezt fogják is nyomni, mivel végre bekerült a dual SIM kezelés. Továbbá a HD hanghívások. Mindkettővel csúnyán elkésett a Google. Nem értem, hogy miért. Végtelen anyagi háttere és minden egyéb lehetősége megvan arra, hogy mire kiforr egy technológia, addigra kész megoldást tegyen a készülékgyártók és az alkalmazásfejlesztők elé. Ehelyett piszmog a Material Designal, közben meg óriási űrt hagy. Ezt mások tömködik be helyette, persze, hivatalos út (értsd: OS támogatás) hiányában, mindenki a maga feje után menve, ami inkompatibilitási káoszhoz vezet. Ez hiányzik a legkevésbé az Androidnak. Sajnos, tapasztalatból beszélek. Egy ilyen alkalmazással úgy vágtam haza a telóm kommunikációját, hogy hetek óta nem tudok kijönni belőle, még teljes rom újrahúzással sem. Lehet persze elbagatelizálni a dual SIM jelentőségét, de sztem a Google hamarabb (mondjuk már 4.4 -nél), tudhatta volna, hogy lépnie kell, mert akár Lenovo, akár Xiaomi, a világ harmadik legnagyobb mobilgyártója (és az Android terjesztője) kínai. Ott meg a dual SIM megy.

Új hozzászólás Aktív témák