Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Clemi

    veterán

    Sziasztok!

    Bocsi, ha nagyon ostoba dolgot kérdezek! Az piszkálja a csőröm, hogy mi a fenének vannak a 2-4 magos processzorral szerelt androidot futtató gépek. :F Ami nekem van, az történetesen egy 4 magos 1 GB memóriával szerelt táblagép, amin már a 4.4.2 fut, de semmilyen multitask funkcióra nem képes. A legjobb példa erre, a frissítés és letöltés a play-ről. Ha onnan bármiféle letöltés, telepítés folyik még csak hozzá se szabad nyúlni a géphez, mert 90%-ban nem elég hogy teljesen lemerevedik, még a kijelzőn látható folyamatok is, sokszor még újra is indul. :(((
    Ma volt rá egy nagyon jó példa. Jött a jelzés, hogy van 1 frissítés, ami persze a play-re belépve már 3 lett. Sebaj megnéztem az elsőt, elolvastam mi frissül, majd rányomtam a frissítés gombra. Ezek után ráböktem a következő alkalmazás nevére, viszont az égvilágon semmi nem történ :F (hiába böködtem) amíg a már elindított frissítés be nem fejeződött. A következő programnál ezt megint megpróbáltam és meg is hálálta egy csonttá fagyás-újraindulás párossal! :((
    Ez a gép ilyen szar, vagy az android maga ilyen? (4.2-vel ugyanezt csinálta :W )

Új hozzászólás Aktív témák