Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Probert75

    addikt

    Az Opera Minivel böngészgettem az este és a Velvetről letöltöttem egy videót a telómra, hogy megnézhessem. Ez meg is történt, de az MX Player bezárása után visszaugorva egy piros ablak fogadott a böngészőben, valami vírusriasztás. Azt írta magyarul, hogy menjek az adott oldalra és töltsek le valami vírusscant és az ellenőrzi a telefont. Nem tettem meg, de a Playről a Mobile Security & Antivirus-t letöltöttem azonnal és azt lefuttatva meg nem talált semmit. A kérdésem annyi lenne, hogy ez a kis progi mennyire jól végzi a dolgát, van e tapasztalata valakinek, érdemes e futtatni a telefonon folyamatosan, mert kikapcsolni nem lehet, csak, ha eltávolítom? Egy fél napig volt a telón, de töröltem, mert mintha jobban merült volna a telefon. Valamint még azt szeretném tudni, hogy a program által, csak az apk fájlok lettek vizsgálva és a memóriakártya, hogy ez elég e? Vagy van olyan program, ingyenes, ami magát az androidot is vizsgálja, kompletten a telefont? Úgy mondjuk, mint a windowson lévő vírusírtók, hogy a C-től kezdve az összes meghajtót is ellenőrzi.

Új hozzászólás Aktív témák