Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz #81733120 #125019 üzenetére

    Mondok hasonlót.

    Vettem egy alkalmazást áprilisban, de azóta volt egy factory reset és nem raktam vissza.

    Pár nappal ezelőtt telepíteném fel és meglepődve veszem észre, hogy számomra nem érhetőek el a prémium funkciók.
    Mondom wtf, aztán csekkoltam, hogy az eddig két példányban létező alkalmazást( free, fizetős) eggyé kovácsolta.

    Nosza írtam is egy velős véleményt, persze angolul és magyarul, másnap írt is a fejlesztő, hogy felhívta a figyelmet a frissítési naplóban, hogy aki korábban megvette, annak van lehetősége továbbra is használni a full alkalmazást egy kóddal.

    Válaszoltam neki, hogy nem, pont erről nem esik szó, de mindegy.

    Erre küldött nekem egy kódot, én meg jeleztem, hogy mi a francot kezdjek vele, mivel az appban nincs olyan lehetőség, hogy kódot irogassunk be.

    A google play app menübe kellett beírni a kódot és valóban feloldotta a prémium funkciókat, ezen kissé meglepődtem, nem találkoztam korábban ilyennel.

    Persze kérte, hogy módosítsam a véleményemet, na mennyien szophatják ezt be amúgy, akik esetleg szó nélkül be is fizetik újra az app árát?

    Nem írnám el a nevét az appnak, nem széles körben használt alkalmazás, véleményem szerinte ez is közrejátszhatott abban, hogy így akart plusz zsetonhoz jutni.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák