Hirdetés
- One mobilszolgáltatások
- Redmi Note 14 5G - jól sikerült az alapmodell
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- Telekom mobilszolgáltatások
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Milyen okostelefont vegyek?
- Yettel topik
- Google Pixel topik
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
Új hozzászólás Aktív témák
-
domel
tag
válasz
gyurkikrisz
#4270
üzenetére
Köszi az eddigi választ!
...és az lehetséges, hogy MainActivity és Service közé ékeljek be Interface-t??? Mert a szokásos módon nem tudom átküldeni az Interface osztályát (vagy micsodát) a service-nek, mert mikor a startService lefut, onnantól mintha egy párhuzamos világba léptem volna, nem látom a változók előzőleg átküldött értékét
-
[KgP].Robot
aktív tag
válasz
gyurkikrisz
#4222
üzenetére
Most minden fragment elhagyasa eseten az onDestroyView-ban kinullazok minden imageView-t es imageView-t kezelo adaptert. Ugy tunik ez mar jo lesz. nem tudtam 90 fole vinni a lefoglalt memoriat es nem is szallt el. Igy viszont minden fragment megjelenes eseten ujra rajzolja az imageView-kat. Van ra mod, hogy csak egyszer toltse be es ne toltse ujra de megis sporoljon a memoriaval?
-
domel
tag
válasz
gyurkikrisz
#4216
üzenetére
Én is hasonlóba futottam bele egy ébresztőórával kapcsolatban, nálam 5-7 perc is eltellik az ébresztési időpont után mire felébred. Már próbálkoztam az energiasémák állítgatásával is, de nem segített. Át kéne tervezni az egész programot, hogy öt perccel előbb térjen magához, és onnantól tíz másodperces intervallumokban várja ki az öt percet, de már ahhoz sincs kedvem.
-
[KgP].Robot
aktív tag
válasz
gyurkikrisz
#4176
üzenetére
Melyik osztalyra gondolsz?
-
Bruce1967
tag
válasz
gyurkikrisz
#4164
üzenetére
miért? és mi lenne a nem gány megoldás?
-
fatal`
titán
válasz
gyurkikrisz
#4140
üzenetére
Vagy Genymotionnel, amihez egy VT-s VirtualBox kell csak (anélkül is megy csak lassú).
-
domel
tag
válasz
gyurkikrisz
#4126
üzenetére
Most már csak azt szeretném megtudni, hogy a default videók mappát hogyan érhetem el, hogyan menthetek oda saját videót.
LOLLIPOP óta eszméletlenül megkavarták a dolgokat, alapból az emulált sd kártya jön be, amit nem találok fizikailag, és a videók app sem találja a videóimat, pedig valahol ott vannak. Most az új rendszeben végig kell fésülni az sd kártyákat, az első az emulált, a második a fizikai sd kártya, de fél napom ráment, mert minden példa még a régi rendszerről szólt. Az új rendszerben az sd kártyán is minden app csak a saját mappájához fér hozzá (alapból), és hiába megyek be a videók alkalmazásba (vagy mi az, mappa?) nem találja a videómat, amit total commanderrel meg látok...Szóval most már nem érdekel, hogy emulált vagy fizikai, csak szeretnék egy videót úgy lementeni, hogy utána a videók mappában meg tudjam nézni
Üdv: Domel
-
doc
nagyúr
válasz
gyurkikrisz
#3991
üzenetére
ah, azt nem tudtam hogy orientation valtasnal is save-el, koszi!
az oncreate-nel az a gond hogy van alatta egy pager, gondolom emiatt csak kesobb jon letre a cucc, van ott valami event handler, callback vagy valami ahova be tudnek ugrani, mikor mar biztosan letezik? az onStart eddig mukodott, de most az atalakitas utan sajna mar nem :-/
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Fujifilm X
- Múltidéző, bézs toronyházakkal villant a Thermaltake
- Kedvenc zene a mai napra
- One mobilszolgáltatások
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Redmi Note 14 5G - jól sikerült az alapmodell
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Képregény topik
- Apple MacBook
- További aktív témák...
- Lenovo ThinkPad T480s,FHD,14,i5-7300U,8GB DDR4,256GB SSD,WIN11,TOUCH
- ASUS ROG Flow Z13 2in1 i9 / RTX 3050Ti / 120Hz GAMER TABLET!
- Dell Latitude 5420 14" Touchscreen i5-1135G7 16GB 512GB 1 év garancia, 4G LTE OPCIÓ
- LG UltraWide 38WR85QC-W IPS Monitor! 3840x1600 / 144Hz / 1ms / G-Sync / FreeSync
- Hp ProDesk/ EliteDesk SFF/MT G4/ G5/ G6 / i5 8-9-10.gen /Win11- Számla, garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


