Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz Evangelista #4551 üzenetére

    Szívesen leírom, bocs nem az volt a szándékom hogy a segítséget elutasítsam :R , de azért írtam hogy nem lényeges mert nem változtattam igazán, pl a "gyárilag" felrakott kodit kicseréltem egy normál alap kodira, egy újabbra és olyanra ami nincs piszkálva, ugyanazzal a fájlnévvel - csak más mérettel, aztán beraktam egy plusz lejátszóprogramot - amit később kivettem de az sem segített,( ha lehetne mást is tennék hozzá de nem sikerült). Hozzáírtam pár sort egy bin mappában található scripthez. Ha már csak ennyit csinálok, pontosabban még a script módosítás sem kell, akkor sem működik már a telepítés. Nem tudtam hogy ennyire kényes ez a nugát. :)
    Hol találom ezeket a Systemui-ban és Frameworkben? Szétszedtem mindkettőt már, de úgy látom kicsit más módon oldják már meg mint a 4.4 alatt :(
    Konkrét értéket pl nem találok :( Valószínűleg ez meg fogja haladni a képességeimet, ez nem az a rendszer amihez hozzáértés nélkül nagyon hozzá tudok nyúlni. :(
    Pontosan mit értesz a belső alkalmazásokon?

    Érdekelt volna hogy hogyan tudok a Systemui-ban található értékeket megváltoztatni, pl ami a fejlesztői menü része(pl "window_animation_scale_entries" id="0x7f0b000c") de itt sajnos nem olyan értéket találok amit tudnék módosítani. Azaz szeretném ha a beállítások telepítés után olyanok legyenek amit úgyis beállítanék utólag. ( ez sem nem lenne fontos, csak érdekel) Amiket olvastam erről az nem biztató számomra :)

Új hozzászólás Aktív témák