- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Eurós árlista a Google Pixel 10 telefonokhoz
- Milyen okostelefont vegyek?
- Leépíti a Sony az európai piacot?
- iPhone topik
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Körvonalazódnak az S26 Edge kamerarészletei
Új hozzászólás Aktív témák
-
Cole86
senior tag
válasz
Speed® #26925 üzenetére
Ki kell ábrándítsalak.. annó 25ért vettem a procit és 11ért a lapot.. szóval a feléért mint amennyit te reflektáltál a 2500kval kapcsolatosan, ami szerintem eléggé irreális a mai árak mellett, mivel 50-55k alatt nem kapni sehol és lapot sem nagyon 25alatt ami p67es.
BMW001 : lehet ,de inkább lefelé váltottam és kikaptam egy egészen jó karit.. várok a keplerig, aztán lehet akkor váltok platformot és egy új 700cuda magos csodást 400pottom dolcsiért..
-
Cole86
senior tag
válasz
MPowerPH #26921 üzenetére
Azért ez AMD oldalon a legerősebb messze (4200mhzen phenom 2 x4).. x6osokat is levertem simán... csak elfogy bf3ban multiban ,de csak az új mapoknál 60félnél amikor már kurva sokat kéne számoljon a proci.. intel ilyen oldalon valóban jobb ,de csak sandyknél i5 2500k i7 2600k.. csak drágák, főleg lappal..
-
Cole86
senior tag
válasz
MPowerPH #26899 üzenetére
Nekem 6950/70em volt és nem volt az rossz.. giga, de voltak érdekességek vele valóban.. meg hát nem volt egy nagyon tuningolható fajta (ahogy a többi sem)
Igen, sajnos a procim visszafogja azt én is tudom, ezért vagyok most kénytelen megválni az 1ik kártyától a 2közül.
AMD fronton szeretnék maradni ,de igazán nincs átütő erejű processor ami elég erős lenne és ki is hajtaná mind a 2kartyát és játékokra is optimalizálva van, vagy a játékok rá..
Sajnos a bullt el lehet felejteni még 1ideig és az x6osok közül is csak a 1090T vagy az 1100T jöhetne szóba, de nem lennél sokkal előrébb.. kiderül mi lesz, 1kártya FULL HDban élsimítás nélkül Ultra grafikán még elég BF3ban.
-
Cole86
senior tag
válasz
MPowerPH #26897 üzenetére
Értem. Nos szerintem 5000mhz vagy 5200 az már édes mindegy.. valóban valamiért lejebb ment a másiknak a memóriája 4700mhzen ,de azt is próbálgathattam volna még ,tegnap óta van nálam és ezek friss eredmények..
Ilyen profi hűtéssel (melegedés és hang terén) + a válogatott gpu miatt szerintem azért ezek bőven megérik az árukat ,de ezzel nem akarom lehúzni az 5870es kártyát, csak van bennem 1fura dezsavü érzés..
Szintén ezen az oldalon.. HD 6950 kontra 6950/70 és az igazi 6970.. árban mekkora különbségek voltak, aztán teljesítményben meg..
Ez az AMD oldalon már megszokott szerintem..
-
Cole86
senior tag
válasz
MPowerPH #26895 üzenetére
Nekem toxic kártyáim vannak és tudomásom szerint ugyan olyan 5870eseken is használt memória van rajtuk amik 1250mhzre vannak hitelesítve.. a gpu pedig alapfeszen ment ennyit, én nem szoktam feszelni a kártyákat max teszt erejéig, nem véletlen ,h megadják magukat ha valaki szétfeszeli.. 1kártya onnan is látszik ,h mennyire jó ,h mennyit bír alapfeszen..
A hőmérsékletről és a hangról már nem is beszélve..
-
Cole86
senior tag
válasz
dangerzone #26887 üzenetére
Ugye ugye..
-
Cole86
senior tag
válasz
Gerisz #26883 üzenetére
Szia, átküldhetem de ez GPU függő és memória chip ,h nálad is tud -e majd ilyen beállítások mellett alapfeszen ilyen értékeket.. küld el a skyp vagy msn címed és átdobom!
Az 1ik 975öt megy ,de a memóriája csak 4680at , a másik 940et de a memóriája 5000mhz+on.akkor melyiket?
-
Cole86
senior tag
válasz
ittakary #26874 üzenetére
Már jelentkeztek érdeklődők, sőt foglalni is akarták , itt nem ezzel van a baj, hanem a gyerek kijelentésével.. azt hittem ez világos..........
Attix82 : Toxicról beszélünk ugye, nem ref 5850ről.. igaz?
Boltban még 58ezer.. a többi a hirdetésben van. Toxicot meg csak tuningosok vesznek, ennyi
-
Cole86
senior tag
Kedves kollégák!
Engem korrupt ph-s eladónak neveztek a saját hirdetésemben itt,csak mert meg mertem kérni szerintem a korrekt árát a tudásához mérten egy 3hónapos TOXIC karinak ami alapfeszen megy 940mhzet és 5000es memóriát.. ( a hőfokokról meg a hangról nem is beszélek!) A másik kártyát 43ért adom ami még durvábban húzható alapon..
Szerintetek is inkorrekt magas ár és én vagyok a szar szemét alak meg hasonlók?
Linkeltem egy ilyen 5850 vs 5870 tesztet azonos órajeleken mekkora a különbség ,de ezzel gondolom itt mindenki tisztában volt már.Kérlek írjátok meg a véleményeteket, mert érdekel! köszönöm
-
Cole86
senior tag
válasz
seederking #26854 üzenetére
3d mark vantage, 3d mark 11, Heaven 2,5 dx11...ezeket nézd végig, aztán van pár ami külün csak memória tesztelésre is jó: vram tester és társai! Letölthető itt
Sok sikert a teszteléshez!
-
Cole86
senior tag
Köszönöm szépen!
lehet sajnos nem fogok CF-et építeni belőlük, mivel gyenge lenne ahhoz már a 4200mhzes x4es phenomom.. Néha itt is 90-95%os a gpu kihasználtság BF3 alatt..
Lehet eladom a 2közül valamelyiket.. persze jó áron ,de a minőséget értékelni kell..
A teszt szerint sebességben alapfeszen GTX 480 és HD 6970-es szint között táborozik mind a 2kari.. Itten elértem19750es gpu scoret..
-
Cole86
senior tag
Hát nem tudom segít vagy nem ,de nekem most már van 2db HD 5850 Toxic kártyám..
Alfeszültségen 1,088v-on az egyik 940mhzet megy gpuban és 5000mhzet memóriában a másik pedig 975mhzet és 4750mhzet memóriában, szintén alapfeszen..
Úgy tudom ,h az 5870 alapjáraton 1,200v körüli vagy feletti feszültséget kap, tehát 900+reális, memóriában meg 5000mhz
-
Cole86
senior tag
válasz
Motion_Blur #26809 üzenetére
Hát igen.. Akkor egy 5850 Toxic 1,088v alapfeszen 940mhzes gpuval és 5000mhzes memóriával mennyit érhet kb reálisan?
Egy eléggé jó toxic kb így megy.
-
Cole86
senior tag
válasz
Zoo123 #26799 üzenetére
Nem kevés egyátalán.. írtam már korábban.. 940mhzen ment a kártya... nem tűnt fel mit linkeltem korábban?
néztem is ,h mondtad nem nagy szám ALAPFESZEN (1088v)
(külföldi fórumokon pedig azt írták lehet feszelni... szerintem nem kap többet mint egy másik kártya, mert 1088v az alapfesze..
-
Cole86
senior tag
válasz
belaazallat #26787 üzenetére
Azért ez nem rossz elsőre...
Micsoda? 19500 grapich score? LOOOOOOL
Az már 480as szint, vagy inkább 570es ha jól rémlik még nekem..
-
Cole86
senior tag
üdv!
ASUS gtx 580 direct CU ||röl váltottam vissza HD 5850 toxicra..
(csak ideiglenesen míg ki nem jön a kepler...)
Kíváncsi vagyok milyen.. egyenlőre annyit látok sapphire trixel felhúzva az órajelet 900ra ,h stabil alapfeszen.. Ennek 1088vcore.
Lenne kedves pár tag leírni nekem,akinek hasonló 5850 kártyája van ,h mennyi náluk az alapfesze, mennyit bír azon, meddig érdemes feszelni? Ugyan ezek vonatkozásában a memória is érdekelne.
Köszönöm szépen!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Elkezdtek szállingózni az Arctic P Pro sorozatú ventilátorai
- PlayStation 5
- Autós topik
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- Béta iOS-t használók topikja
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Nintendo Switch
- Tőzsde és gazdaság
- Eurós árlista a Google Pixel 10 telefonokhoz
- AI-séf főz a dubaji étteremben
- További aktív témák...
- Asrock Phantom Gaming OC - RX7900XT 20GB /Garanciális! - Újszerű/
- Msi Mech 2x Radeon RX 6600 XT GAMING X 8G
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte AORUS MASTER RX 6800 XT 16GB GDDR6 videokártya garanciával hibátlan működéssel
- MSI RTX 3080 Ti SUPRIM X 12GB GDDR6X Videokártya! BeszámítOK
- Eladó Powercolor 5700XT Red Devil Dobozában
- AKCIÓ! Apple Macbook Pro 16" 2019 i9 9980HK 64GB DDR4 1TB SSD Radeon Pro 5500M garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 9070 XT GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! Apple MacBook Pro 16 M4 Pro - M4 Pro 24GB 512GB SSD garanciával hibátlan működéssel
- ROBUX ÁRON ALUL - VÁSÁROLJ ROBLOX ROBUXOT MÉG MA, ELKÉPESZTŐ KEDVEZMÉNNYEL (Bármilyen platformra)
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest