Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vendingo

    veterán

    Gondoltam nyitok egy topicot ennek az új retro okosórának.

    Spec:
    Dimension 40.3*41*11.7 mm
    Weight: 32g
    Display: STN
    Screen Size:1.2 Inch Always on Display
    Compatible Os: Android & IOS
    Sensors: BoTracker, PPG sensor, Accelerator sensor, Heart rate sensor, Bluetooth V5.0
    GPS: N0
    NFC: No
    ECG: No
    Multi-sports mode
    Heart rate monitor
    Sleep monitor
    Suitable for swimming
    Waterproof 5ATM
    Additional Features: Call and message reminder, Alarm, Barometer,Brightness Adjusting ….etc
    Battery Capacity: 160 mAh, Normal Usage27 days
    App: Zepp

    Részemről amit nagy hiánnyosságnak tartok, hogy nincs benne: rezgés, fapad az időjárás mutatás, nem lehet az órán ébresztőt beállítani, csak telefonnal, nincs benne visszaszámláló. Ezeknek a hiányosságoknak egy részét simán beletehették volna, minden adott hozzá. Az ára egész baráti, jelenleg 39$, nem sokkal olcsóbb mint a bip, tudásban kevesebb is, cserébe nem érintős, normális óra formája van, remek az üzemidő, hangot ad ki, már akinek ez szempont.
    Én rendeltem egyet spanyol raktárból, jelenleg várom, hogy ideérjen. Remélem nem egyedül leszek ebben a topicban.

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

  • vendingo

    veterán

    Ma megjött az óra az ígért 1-5 napos szállítás helyett több mint 2 hét alatt :(
    Az óra egész jó, de nem gondoltam, hogy ennyire fapad lesz.
    Röviden: Kényelmes, könnyű, a kijelző fantasztikus, jól látható.
    Hangja kicsit kevés, elkelne mellé a rezgés is. A gyári funkciók egész jók, de vannak hiányosságok. Időjárásnál csak a napi minimum-maximumot mutatja, bejövő értesítések, hívások, üzenetek szépen jelezve vannak, de ha nincs kapcsolatban az óra a telefonnal, akkor utólagossan nem jönnek meg az elmulasztott értesítések. Illetve csak "élőben közvetít", utólag nem lehet visszanézni az órán, hogy ki keresett, mennyi üzenet, értesítés van.
    Tudtam, hogy fapad, de azt nem, hogy ennyire.
    Inkább az idősebb korosztálynak tudnám ajánlani, aki nem akar belemerülni a részletekbe, de jó ha valami jelez és jól olvasható a kijelző, nem bonyolult a kezelése.
    Mifit-el, mibandage-al nem kommunikál, csak a zepp-el. Ma írtam a mibandage fejlesztőjének, hogy örülnék ha támogatná az alkalmazás. Lehet sikerülne egy kicsit komfortosabbá tenni pár funkcióval.

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

  • zolem

    aktív tag

    válasz vendingo #2 üzenetére

    Ennyi? Sehol senki? Mibandage válaszolt?

    にんじん

Új hozzászólás Aktív témák