Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    válasz RetepNyaraB #6387 üzenetére

    Fejlemeny: az Ultimate Boot CD nem indul, de a nagy gepen igen, tehat a lemez jo. A GParted indul (ez van keznel hirtelen), tehat a laptop dvdrom müködik. Viszont mikor nekiall scannelni a hdd-t, az mar nem fejezödik be, csak keres, keres...

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

  • PAtr0n

    addikt

    válasz RetepNyaraB #6387 üzenetére

    Üdv a klubban! Mármint ami a laptop ütlegelést illeti. :)
    Kábé 3 hete, 1 komolyabb billentyűzetre csapás hozományaként nekem is taccs lett a HDD. A kijelzőt is cseréltem, de az más miatt repedt be (próbáltam a ragasztót lesúrolni róla, és végigrepedt) + kellett egy bill, mert a H gomb végérvényesen kitört a csapástól (ezt próbáltam visszaragasztani). Hiába, így jár az ember, ha vadálat, és meg is érdemli a kárt. Nekem először azt csinálta, hogy nem töltődött be a win, csak a hibakereső. Aztán rádugtam gépre, ott látta mind2 partíciót, aztán pár nappal később amikor adatot akartam menteni róla, már nem látta a partíciókat, csak magát az eszközt. A Get Data Back csak a win partíciót látta, de amikor elkezdtem csekkolni, hosszú időbe tartott amíg feltérképezte, és az adataim nagy része sérült volt. Gyanús, hogy komoly mechanikai baja lett, én már nem is kínlódok vele, sok ideget megettem miatta így is.
    Valószínű a tied is hasonló cipőben jár, és ha megbontod akkor sincs garancia rá, hogy látni fogod magát a hibát, na meg a patyolat belső rögtön poros lesz.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák