Hirdetés
-
Mobilarena
WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
Badb0y
addikt
Van egy olyan problémám itthon, hogy a vezetéknélküli router egy szekrényben van (most nem térek ki rá miért) és arra csatlakozik a közelében vezetéken rengeteg eszköz.
A lakás elosztása miatt sajnos a router és a konyha/fürdő/háló között nagyon rossz minőségű a jel (van tükör, vastag falak ....)
Milyen ötletetek van arra, hogy egy másik helyről is menjen normálisan a net kábelezés nélkül
A lényeg, hogy nem UTP kábellel csatlakoztatott eszközökről van szó.Vannak ezek a konnektorba dugható cuccok, de ezek közül melyik az, ami ár/érték arányban jó ?
Vagy milyen más ötletetek lenne még ?
Sztem a konnektoros megoldás a legmegfelelőbb, csak nem tudom milyet
Van 1-2 elmentett cikkem régről:
-
Badb0y
addikt
válasz
easy...rider #14887 üzenetére
TP linkkel minden ment, minden gép, 2 asus közül egyik gép sem ment egyik routerrel sem.
Wifit töröltem többször is meg ugye kábelen keresztül kapcsoltam össze a végén már.
MSN skype nem próbáltam.
-
Badb0y
addikt
Help kellene, egy rendkívül érdekes dolog amitől kitépem szálanként a hajam. Költözés után másik lakásba is beköttettük diginetet (mint a régi helyen is) és nem megy a net
Reseteltem mindent miután amikor simán beírtam az új adatokat, semmi nem ment, de a reset és szűz beállítás sem segített. Asus WL500W-ről van szó.
Lényeg, hogy csatlakozik netre a router, wifin keresztül rá is tudok csatlakozni, nincs kis sárga felkiáltójel, de amikor meg akarok nyitni egy oldalt homokórázik és nem nyitja meg. Próbáltam kábelen keresztül is ott sincs semmi.
Amikor direktbe rákötöm a lakásba jövő digi csatlakozóra (kimarad a router) megy a net mint állat, tehát nem ott van a gond. Vittem egy másik TP-link routert ment mint állat wifin keresztül vitte a 35/40-et. De se a sajátom se a asus wl520gu nem képes kezelni a netet. Tükrök vannak ahol a router van, de kivittem tükörmentes övezetbe ott sem (bár kábelen keresztül nicns jelentősége)Mit lehet a gebasz ??? Eredeti helyén is diginet volt. És diginet is megy mint állat, de egyszerűen a net nem megy se kábelen se wifin
2 gépen próbáltam, mindkettőn win7 van.
-
Badb0y
addikt
Asus WL-500G Premium
Mondanátok véleményeket ezzel a routerrel kapcsolatba? Konkrétan a torrentezés miatt tetszett meg nekem nagyon. Van még ilyen router ami ilyen fel-le töltési funkciókkal bír, viszont már az n szabványt is támogatja? Ha nincs, akkor csak erről kérnék véleményt, mi a hibja, mi a pozitívum. Ja és ugye NAS-ra leet vele tölteni? Nem csak az USB-s vinyóra -
Badb0y
addikt
Van itt olyan, aki használt NAS-t, és fut rajta torrent
Ha igen, akkor hadd kérjem meg, írja le lépésről lépésre, ogy kell belőni.
Más:
Aki szokott WIFI-ni otspotokban, gondolom szokta használni a firera sw-t.
Nincs vmi kis aranyos program, ami eltünteti a reklámsávotPrivibe jöhet.
[Szerkesztve] -
Badb0y
addikt
Samsung 400/PATA/8M
Veszek egy all 6250-es NAS-t, és kérdezném, hogy ez a vinyó jó bele ? Nem fogja ledobni az adatokat rövid távon?
-
Badb0y
addikt
Félve teszem fel a kérdést, úgyhogy megpróbálom finoman elbújtatni a sorok mögé mit szereték: Megoldható-e valahogy az, ha talál a laptopom vezetéknélküli hálózatot, rá lehet-e csatlakozni mondjuk az utcán vagy bárhol
Ha igen, akkor hogy
Privibe megkérném írja le vki, vagy itt is válaszolhat, ha mást nem zavar
-
Badb0y
addikt
válasz
emitter #2618 üzenetére
És milyen egy megbízható vinyó
Kérnék egy típust
Mert [link] ezt meg lehet venni vinyó nélkül is csak a keretet. És vennék bele winchestert. Csak milyet...
Egy másik kérdés. Van egy itthoni kábeles hálózat. Routerből belemegy egy laptopba a lan kábel, és a kérdésem az, hogy ezen a laptopon keresztül meg lehet-e osztani a netet úgy wifin, hogy egy másik laptop tudjon netezni wifin keresztül. Remélem érthető
[Szerkesztve] -
Badb0y
addikt
De szarok lehetnek vajon? Mert nem drága, de minden van rajta
-
Badb0y
addikt
Merevlemezes routere csak asusnak van
Szeretnék egy központi winchestert, mert nem akarom tárolni az összes gépen ugyanazokat az adatokat. 2 gép van itthon, és vmi olyan megoldást képzeltem el, mint a nyomtatós routereknél USB-n kersztül cstlakoztatni egy külső USB-s vinyót. Megvalósítható ez
Másik kérdésem, hogy milyen routert érdemes venni wifisbe, ami nagy hatótávú, tudja a 802.11n-et és ''olcsó'' és jó, és minden van benne.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Lenovo Gamer PC , i5 12400F , RTX 3060 , 16GB RAM , 512GB SSD
- Új Zsír Lenovo Yoga 7 x360 Érintős Hajtogatós Laptop Tab 16" -60% Ryzen 7 7735U 16/512 FHD+ 680M 2GB
- LG 27GS60QC-B - 27" Ívelt - 2560x1440 - 180Hz 1ms - AMD FreeSync - Bontatlan - 2 Év Gyári Garancia
- UH!! HP EliteBook 850 G7 Fémházas Strapabíró Laptop 15,6" -70% i7-10610U 16/512 NVIDIA MX250 2GB FHD
- OH!! HP EliteBook 850 G7 Fémházas Strapabíró Laptop 15,6" -70% i7-10610U 32/512 NVIDIA MX250 2GB FHD
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest