Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    válasz bostone #96 üzenetére

    Redmi Airdots és QCY t2c. QCY szerintem az Airdotsnál sokkal jobb. Próbáltam még hasonló árkategóriában a SoundPEATS Truedot-ot, ami drágább, mint a QCY, viszont jobban is szól és nagyon kicsi, kényelmesen elfér a zsebben a nagy QCY-al ellentétben. Nekem túlzottan mélykiemelt, de az árát bőven megéri. SoundPEATS Truengine SE van most nálam, ez egy fokkal drágább az előzőnél is, viszont jobban is szól, kiegyenlítettebb hangzású, enyhén mélykiemelt, dual driveres, kompakt a háza. Csodákat persze nem kell tőle várni a Lypertek Tevi egy driverrel is megeszi reggelire. Ez utóbbi, amivel nem lehet mellélőni, minden szempontból nagyon jó darab. Futottak még a Creative Outlier Air és a Melomania 1, de egyik sem nyerte el a tetszésemet. Előbbinek nagyon gagyi a hangzása és az összeszerelése (pedig leginkább ez tetszett mielőtt hozzámkerült), utóbbi egyidőben volt nálam a Tevivel, ami sokkal jobban szólt (a Melomania nekem túlzottan mélykiemelt, kevesebb részlettel), de a Melomania a legjobban összerakott TWS ami valaha a kezem ügyébe került. Röviden ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák