Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sanyesz.
őstag
Az nem a bolt "bűne", ha Te egy hibás készüléket kapsz. Ott hever a polcon x darab, leemelnek egyet, becsomagolják és feladják.
Elvétve van olyan webshop, aki esetleg ki is próbálná. Arról nem is beszélve, hogy több gyártó címkével leragasztott dobozban szállítja a készüléket.
Gyári hibás példányok a legjobb márkáknál is vannak, csak ezért nem kell egy boltot lehúzni. Elég akkor megtenni, ha a hozzá állásuk nem lenne megfelelő egy ilyen reklamációhoz. -
Sanyesz.
őstag
Szomorú az ilyet látni, olvasni. Főleg egy - akkor még - zászlóshajónak kikiáltott, 200$ körüli készüléknél.

Nálam egy hónapot működött, a már agyon emlegetett kamerát leszámítva, mondhatni tökéletesen 0-24 órában.
Remélem új tulajdonosa is meg lesz vele elégedve.
Egyúttal el is köszönök Tőletek.
(#652) umis: Nálam két éves Mazdával és öt éves Suzukival rendben megy (0616-os ROM), bár a Suzuki nem kezel névjegyeket/SMS/hívásnaplókat.
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone Air 512GB Bontatlan Független Összes Szín / 27% áfás ár
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- iMac Pro 27" 2017, Xeon W-2191B 18 core, 64 GB RAM, 8 GB GPU, 1 TB SSD - 27% Áfás (0441AB)
- AKCIÓ! AMD Ryzen 7 5700X3D 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Gravity MS állvány + RØDE XDM-100 Mikrofon!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



