Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Obolony

    senior tag

    válasz Kirbly #8 üzenetére

    Szia Kirbly!

    Csatlakoznek az elottem kerdezohoz.
    En vettem egy M60-159et, errol mint szakember mi a velemenyed?
    Tkeppen megvettem, de jobb tudni az ilyesmit :)
    Amugy eddig NAGYON meg vagyok elegedve vele!!!!! :C

    "Nincs veszélyesebb, mint amikor a tudatlansághoz még szorgalom is párosul!" *** Samsung I8910 Omnia HD Üzbegisztán Especial Version XXIL5 XEUIL3 Generic United Kingdom ***

  • Obolony

    senior tag

    Sziasztok!

    Van egy Toshiba Satellite notim, most fel eves. (M60-159, Intel Centrino 760 Dothan 2.0 GHz 533 MHz FSB 2 MB 2nd level cache, 1,5 GB DDR2 RAM, ATI MOBILITY RADEON X700, 128 MB DDR, 100 GBHDD, DVD Super Multi Drive (2-layer), 17'' Toshiba TrueBrite WXGA TFT, 10/100LAN, V.90 modem, lítium-ion)

    Teljesen meg vagyok elegedve vele, nalam tkeppen asztali funkciot lat el, es 24 oraban megy taprol aksi nelkul, es meg semmi baj nem volt vele.

    Vagyis egy baja van, amit nem ertek, es ha van valakinek otlete/tapasztalata, kerem ossza meg velem.

    Mind CD, mind DVD irasnal a gep teljesen ''lefagy''. Vagyis tulajdonkeppen a gep megirja a lemezt, (CD 20perc, DVD 45-55 perc) csak mig ir addig semmi mas nem mukodik, meg az eger sem szinte, teljesen kifagy tole a gep, mna es az irasi idok sem normalisak szerintem. A furcs, hogy a nero kiirja, cd iras 8* sebeseggel elkezdve, majd rendben 8* sebeseggel be is fejezve, megis majd egy orat tart tizenegyketperc helyett, es kozben a gep hasznalhatatlan.
    Rakotottem egy kibelezett :) USB rack-en keresztul egy LG DVD irot, es az szepen az adott sebessegen ir mind DVD-t mind CD-t. Mna persze es a gep sem fagy tole, de meg csak nem is lassul.

    Mi lehet az en gondom?

    Hlp pls :R :))

    "Nincs veszélyesebb, mint amikor a tudatlansághoz még szorgalom is párosul!" *** Samsung I8910 Omnia HD Üzbegisztán Especial Version XXIL5 XEUIL3 Generic United Kingdom ***

  • Obolony

    senior tag

    válasz emill #189 üzenetére

    Szia!

    Teljesen a gyári driver van rajta a gyári xp-vel amit adtak hozzá, még nem piszkáltam. Elméletileg a Toshiba küldözgeti a frissitéseket, de a íróhoz nem küldött még.
    Mondjuk most leszedem, visszateszem a gyárit, és megnézem van-e újabb a honlapon.
    Ha ez sem segít, akkor tényleg para, mert szervíz, ami sajnos az én esetemben kicsit bonyorult, de majd utánanézek hogy lehet megoldani, mert kiküldetésben vagyok, és errefelé nincs (ha jól tudom) hivatalos toshiba szervíz, pancsernek meg nem adom a kezébe, főleg itt :o)))

    Igen, gyárilag 512 Mb volt benne, és én is féltem, hogy mi lesz ha belerakunk egy másik memóriát. De a toshiba (még otthon) úgy nyilatkozott lehet, ezért bementem egy haveromhoz, és belepróbáltunk egy kingston 1 Gb-ost. Szépen felismerte, és le is futott az összes memteszt rendben, így kifizettem, és benne maradt, azóta 1,5 Gb :C

    "Nincs veszélyesebb, mint amikor a tudatlansághoz még szorgalom is párosul!" *** Samsung I8910 Omnia HD Üzbegisztán Especial Version XXIL5 XEUIL3 Generic United Kingdom ***

Új hozzászólás Aktív témák