Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aethel

    aktív tag

    Üdv!
    Szeretném megkérdezni a kedves játékosokat, hogy mégis milyen kettéáldott konfiggal lehet ezt a szerencsétlen játékot normális futtatásra bírni? Alapjáraton jól menne, FPS is egész magasan van de olyan szinten jelen van a mikrolagg hogy élvezhetetlenné teszi az egészet. Bőven megvan a minimális gépigény és mások jóval gyengébb konfigurációval is folyamatosabb képet kapnak mint én. Eredetileg Win7 64-biten próbáltam de katasztrófa volt. Kipróbáltam WinXP 32 biten, ahol valamelyest javult a helyzet de nem szűnt meg. Több féle drivert is kipróbáltam, illetve ha felteszek az alapjáték mellé kiegészítőt csak rosszabbodik a dolog. A vincseszter félig üres, töredezettségmentesített és nem fut a háttérben sem vírusirtó, sem egyéb program.
    A processzorom 2 magos Opteron 2,4 Ghz-en (ez megfelel egy Athlon X2 4800+-al), videókártya egy Sapphire HD 5850-es, 4 giga RAM társaságában.
    Esetleg ennyire gyenge lenne a processzor neki hogy amiatt? Kihasználtságban átlagosan alig éri el a 80%-os a két mag. Alacsony, illetve maximális beállításoknál is ugyanaz az egész.
    Nem találkozott valaki hasonló problémával?
    Más játékok a géphez mérten jól futnak.

Új hozzászólás Aktív témák