- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Redmi Note 10S - egy a sok közül
- Itt egy pár fotó az iPhone 17 sorozatról
- Több újítással támad a Xiaomi Redmi 3s
- iPhone topik
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Garmin Venu X1 - vékony, virtuóz, váltságíjas
- Mindenki Z Fold7-et akar
- Telekom mobilszolgáltatások
- One mobilszolgáltatások
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
MikeRenton
tag
Tasker vagy bármilyen más hasonló app segítségével megoldható, hogy egy URI alapjan nyisson meg egy appot a telefon, ha beolvasok egy nfc címkét? Deezer automatikus playlist lejátszáshoz itt a URI:
deezer://www.deezer.com/hu/playlist/1287654515?autoplay=true&start_index=51
deezer://www.deezer.com/hu/playlist/1287654515?autoplay=true&start_index=51Simán ráírtam egy tagre, erre mikor beolvasom bejön egy képernyő, hogy „új címke begyűjtve” aztán meg tapizhatok rá. Nyilván ezt a közjátékot kellene kiiktatni.
Simán https kezdéssel URL gyanánt is kipróbáltam, megnyílik a böngésző és csá. Pedig, ha máshol tapizok a linkre indul a deezer és megadott listán az adott számmal a lejátszás... -
MikeRenton
tag
Nekem módfelett kínai a tasker és az automate is:/ Az angolom is elég gyenge szóval teljesen elvesztem ezekben az appokban. Tudna valaki segíteni?
Azt szeretném megoldani, hogy Bluetooth beacon alapján, ha érzékeli a készülék, hogy a hálóban vagyok és elmúlt éjfél (ez is egy feltétel), akkor kapcsoljon be egy kékfény szűrő appot (twilight automate plugin létezik, azt láttam). Nagyon tele van a értesítési sáv így is, nem fér már el ott a twilight notija is.
A másik dolog pedig:
miután befejeztem a lefekvés előtti telefonozást, nfc taghez érintve Ne zavarj mód, és vegye fel a csengés hangerejét (névjegy kivételek átengedése miatt kell). -
MikeRenton
tag
Átfutottam pár cikket és meglestem pár videót. Azt kell mondjam nagyon megtetszett a Tasker. Mivel Windows Phone felhasználó vagyok így kipróbálni nem tudom. Viszont nemsokára készüléket váltok és lehetséges, hogy Androidra térek át. Így lenne pár kérdésem. Először is a Tasker mennyire tud együttműködni a Deezer vagy Spotify appokkal? Lehetséges lenne olyat összeállítani, hogy ha egy bizonyos bluetooth fülhallgatóhoz csatlakozik a telefon akkor automatikusan elinduljon egy adott lejátszási lista vagy Deezer flow, esetleg Spotify radio?
Új hozzászólás Aktív témák
- Tudástár Tasker - AZ Android alkalmazás
- Milyen autót vegyek?
- Need for Speed: Rivals
- Battlefield 1
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Redmi Note 10S - egy a sok közül
- Milyen légkondit a lakásba?
- EAFC 25
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- sziku69: Szólánc.
- További aktív témák...
- Xiaomi Redmi Note 14 5G 256GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- Telefon felváráslás!! Samsung Galaxy S22/Samsung Galaxy S22+/Samsung Galaxy S22 Ultra
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Natura Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3008, 97% Akksi
- LG 34GS95UE - 34" Ívelt OLED / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest