Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biceps

    tag

    Sziasztok! Megvettem én is. Nekem tetszik, már korábban is meg akartam venni csak még vártam egy kicsit early-access miatt, de nem bírtam tovább :)
    Kis mentőcsónakon kívül lehet külön hajót építeni, vagy azt találni lehet?

    Az első sziget ahol kikötöttem, kivágtam, az összes kivágható fát. Építettem egy kissebb építményt, amibe befér az ágyam meg a termések amiket összegyűjtöttem. Azon gondolkodom, hogy lehet hibáztam azzal, hogy kívágtam az összes fát mert azon vannak a kókuszok, ami folyadékpótlást és ételt is ad. Kérdésem az lenne, hogy ha egy fát meghagytam volna és arról leszedem a kókuszokat akkor újra termelődik rajta?

    Áteveztem egy másik szigetre alapanyagokért, (féltem, hogy nem találok vissza, mert távolról minden sziget egyforma :D ) visszafele megpakoltam a mentőcsónakot, de nem bírja el, lenyomja a mentőcsónakot és aztán jön egy tigris cápa és ha neki megy a csónaknak akkor félek, hogy beleborít. Illetve alig halad a csónak, ha van benne valami.

    Vízben még nem nagyon keresgéltem, mert félek a cápától hogy megtámad. :) Néha olyan hirtelen bukkan fel, már csak a baljós zenét hallom és akkor kapkodom a fejem, hogy hol van. :O

    Tetszik a játék, bár tartok attól, hogy ha nem lesz később se cél a túlélésen kívül, akkor megfogjuk unni. Most még érdekes, mert keresgélünk építgetünk, de ha rájövünk, hogy nincs semmi esély arra, hogy valaha is a civilizált társadalomba visszajutunk akkor... :(

    Videókat még nem néztem!

    PSN ID: BulldozerHUN

Új hozzászólás Aktív témák