Hirdetés
- Samsung Galaxy S24 FE - később
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Megérkezett a Poco M6 Pro 4G
- Redmi Note 10 Pro - majdnem minden stimmel
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Yettel topik
- Új design és okosabb AI: megjött a Galaxy S25 készülékcsalád
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
-
Mobilarena
A Sony 2010. május 11-én bejelentette a MILC (tükörnélküli cserélhető lencsés) fényképezőgépcsaládjának első két tagját, a NEX-3, és NEX-5 gépeket, APS-C méretű szenzorral. A piaci várakozásnak megfelelően az APS-C vázak rövid, de gyors evolúciója után 2013.október 13-án megjelent az első full frame méretű érzékelővel szerelt Sony MILC ILCE-A7 néven. Az összefoglaló a rendszert átlátni próbál segítséget nyújtani.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#31733248
törölt tag
válasz
#14121216 #9777 üzenetére
Én LA-EA2 adapterrel használtam egy 55-200-at, elsősorban a középső fókusztartományban (100-135mm), portréra. Itt 1 FÉ-vel fényerősebb az E-s obinál (100mm-en f4, 135mm-en f4.5), szépen működik a mosodája. Portréra most három obim van, az E-s 50-es, egy Samyang 85mm f1.4 és egy CZJ Sonnar MC electric 135mm f3.5.
-
-
80hun
addikt
válasz
#14121216 #9775 üzenetére
SEL 55-210 a befutó, és jó is sztem
-
Rapid136
őstag
válasz
#14121216 #9772 üzenetére
Azt felejted el hogy az A bajonettes obik jelentős részében nincs AF motor, hanem a vázba épített egység mozgatta a lencséket. Miután az E bajonettes vázakban már nincs AF motor, így az adapterezés sokkal bonyolultabb annál minthogy elég ha jelet visz át. És a korábbi E vázakhoz még egy komplett AF érzékelőrendszer féligáteresztő tükörrel együtt is kellett az átalakítóba. Úgyhogy az se olcsó szerkezet.
Szerintem meg pont a méretbeli előnyét veszti el a váz egy ilyen átalakítóval.
Az AF motor is áramot fogyaszt és képstabi sincs mint az A vázakban (kivéve az A7II-őt). Majdhogynem jobban jár az ember egy A99 vagy A77II vázzal :-)
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Monitor hiba topik
- NVIDIA GeForce RTX 4060 / 4070 S/Ti/TiS (AD104/103)
- sziku69: Szólánc.
- Óvodások homokozója
- SONY LCD és LED TV-k
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Stellar Blade
- S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
- Samsung Galaxy S24 FE - később
- További aktív témák...
- Update 04.11. Bomba árak 2025-ben is! Üzleti - Consumer laptopok DELL FUJITSU HP LENOVO
- Gamer PC új 12 hónap jótállás/Áfá-s számlával!
- Telefon felvásárlás! Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy A25, Samsung Galaxy A35, Samsung Galaxy A55
- Azonnali készpénzes Sony Playstation 4 Slim / PS4 Pro felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- iKing.Hu- Apple Macbook 13 M1 Pro Touchbar - 2020 - Használt, karcmentes, 22 töltés
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest