Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xelo

    addikt

    válasz hoffman_ #2877 üzenetére

    hmm :F én kb 16-17-én raktam fel a Vista-t egy újabb körre, akkor felrakta az összes addigi update-et, illetve 18-án megjelent az SP1 azt is leszedtem és telepítettem Win Updaten keresztül, azóta is azt a Vista-t használom. ami még fontos lehet hogy én full admin account-ban vagyok, azaz minden ami fut az adminmódban fut, és nem kérdezgeti hogy BIZTOS HOGY AKAROD? jó vírus/spywareirtóval és tűzfallal sztem tök fölösleges. legújabb driverek, directx, fennt van: STALKER (eredeti), Counter-Strike: Source (szintén), Hellgate London (ez meg pláne), UT III (úgy mint az előzők), Team Fortress 2 (steamen vásárolt), COD4 (az előzőekkel megegyező), illetve Crysis (szintén), és az Assasin's Creed ami a neten keringő eléggé bétaszagu képződmény, és mindegyik tökéletesen müxik, semelyik se lépett még ki, nem is fagytak le, semmi problémát nem okoztak. így nem feltétlenül mindent úgy kell kezdeni hogy a Vista f0ssh1t, néha a probléma a különböző telepített software-ekben, driverekben, esetleg a felhasználóban keresendő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák