Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    senior tag

    válasz San398 #12532 üzenetére

    a pendrájvot megtaláltd a rejtekhelyen?

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

  • SaGa59

    őstag

    válasz San398 #12532 üzenetére

    Lehet, hogy pont a dekóderes szobába nem lehet beugrani, de az biztos, hogy ki-be lehet járni az ablakokon a szállodába. A ShoC-lal elég rég játszottam modok nélkül, lehet, hogy keverednek kicsit a dolgok. Ahogy már írtam, az első alkalommal tulajdonképpen be se mentem a szállodába, teljesen kiment a fejemből (amikor kidugtam a fejem a földalatti garázsból és helyből átlőtték úgy, hogy azt se láttam, honnan jött a lövés, elég megrázó volt, gyakorlatilag örültem, hogy sikerült onnan kivergődni és nem nagyon foglalkoztam azzal, hogy felderítsem a várost), hogy kellene onnan valami. De így is át tudtam jutni azon az ajtón, amihez kell a dekóder, csak egy puska kellett hozzá. Akkor épp egy AK volt nálam. Megj: általában vagy egy távcsöves AK-t, vagy egy Vintart szoktam használni a sztalkerekben, ez tökéletesen elegendő tud lenni. Az, hogy melyiket, attól függ, épp milyen stílusban akarok játszani, Lopakodó vagy inkább Rambó jellegű. A biztonság kedvéért egy hangtompítós pisztoly is van nálam, 50 lőszerrel, ha úgy alakulna, hogy közel lehet kerülni valakihez óvatosan. Ezekhez (a Vintrahoz nem annyira, de ahhoz meg nem kell olyan sok, mert ha igen, akkor nagy a baj) mindenhol van lőszer.

    A Ne engedj a csábításnak azt jelenti, amit. Majd rájössz, miről szól ez a mondat, amikor odaérsz, ahol értelmet nyer, de akkor tartsd észben, különben túl hamar véget ér a játékod.

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák