Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KSparrow

    senior tag

    válasz Misi1979 #7730 üzenetére

    hát ne haragudj, de ez röhejes. tényleg. most nem azért állok ki Minolta mellett, mert régóta ismerem meg barátom, hanem mert megértem. egyáltalán nem arról van szó. hogy ebből élnénk (én tanuló vagyok, neki rendes munkája van), csupán annyi, hogy ha régóta keresünk egy-egy telefont, (Ő Benefon q, én Nokia 2300) akkor nem akarjuk, hogy az legyen hogy a másik kimegy a piacra és utána megírja nagy boldogan, hogy kösz a tippet, pont vettem egy olyat, amit fél éve kutatsz, én 500 forintért vettem, te is megvehetted volna ennyiért, de én voltam kinn, és megveheted tőlem 5000-ért. szóval csupán ez az oka, hogy nem akarjuk elárulni bárkinek.
    szívesen segítünk egymásnak, vadászunk egymásnak, ha tudjuk kinek mi kell, sőt, közös piacozást is rendeztünk már.
    amúgy meg ha tipp kell: próbáld a bolhákat (nem igaz, hogy valahol nem találsz egy ismerőst /vagy ismerős ismerősét, aki piacmániás, és néha lát egy-egy telefont. az egyik hozzánk közeli piacon, hiába élelmiszerpiac, kedden csütörtökön szombaton a lomisok is kinn vannak, és árulnak. (már vadásztam ott kanadai karcmentes telefont, ezerért.)
    szóval nem csak bolhapiacok vannak, de ott e legnagyobb az esély egy-egy retróra. (az ecserire mentem már, ott nincs, de van egy csomó más helyen máshol, a régi gyűjtőhely a Verseny utcai volt, de amióta bezárt, egy-két másik/azóta szintén bezárt/ hely felvirágzott(és a túlzott figyelem lett a vesztük is))

    Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

  • ligeti8

    csendes tag

    válasz Misi1979 #7730 üzenetére

    Nem védem Minoltát de:
    Minden hobby csak addig jó amíg vadászol, építgeted, tervezel, kutatsz...
    Ha elédtesszük az amúgy 1 óra google-val felderíthető magyar piacot akkor ennyivel is kevesebb sikerélményed lesz.
    Nem kicseszni akarunk veled, elhiheted.
    Vaterázz, Pecsázz,szomszédolj, a jót sehol sem adják ingyen.

    Ha egy konkrét tipust keresel írd be, segítünk akár felár nélkül. Amúgysem 2000-et írunk hogy 5110esekből BMW-t lehet venni.

    Minoltát (Kedves ismerősömet ) ismerem személyesen is, de semmiképpen sem önző.

    Sajnálom, ha olyat írtam ami nem tetszik, de ez van !

    Bizonyos esetekben mindenre igen !

Új hozzászólás Aktív témák