Hirdetés
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Google Pixel topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Hogy bírja a Xiaomi 17T Pro az egész napos városnézést?
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Xiaomi 17T - T-modell
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
blueye
veterán
Sajnálom. Valaha én is sok metált hallgattam, de ez elmúlt. Most pl podcastot hallgatok, super jól zárja ki a külvilágot ez a füles. Szeretem.
-
Edge
veterán
Hát sokkal jobban bejön a Huawei, sajnálom mert az ancben van pár apró dolog ami tetszett pl. a harisnyátzott kábel, hozzá adott tök. Huawei kb 20k és nem adnak hozzá tokot ... mindegy cserébe nagyon király a basszus és qrvajól szól.
-
Edge
veterán
Hát én lecserélem, én nagyon sok metal zenét hallgatok minden féle ágát és azt kell hogy mondjam nem a legjobb ez az ANC erre.
Ma veszek egy Huawei CM-Q3-at azt olvastam annak erőteljesebb a hangképzése, pont az kell nekem. Ezt meg majd eladom. -
blueye
veterán
Pont igy vagyok vele en is.
Tobb TWSt is hasznalok (pl AirDots), ennek persze sokkal jobban tetszik a hangkepe. -
Edge
veterán
Egy xiaomi hybrid -et váltott(ami jellemzően V hangképű).
Tetszik, a piston 3-ra emlékeztet, lágyabb a hangzása, nem annyira arcbamászó mint a hybrid.
Az usb-c-set vettem, tetszik hogy masszív a csatlakozás, nem lötyög és passzentosan a helyén van, a kábellel sem lehet mozgásra bírni. -
blueye
veterán
-
Edge
veterán
-
Edge
veterán
Kell vmi extra beállítás hogy jól szóljon? Egyelőre nagyon vékonyan és halkan szól szinte nulla basszus. Op7pro+shuttle+, egyelőre még kutatom a megoldást.
-
blueye
veterán
Hasznalom mar egy ideje.
BPn az utcan setalva szinte mar zavaroan kiszuri a forgalom zajat, a szellel kevesbe kuzd meg . -
blueye
veterán
Most szereztem be egyet.
Masodkezbol 10e HUF alatt meg lehet kapni, igy mar tenyleg nagyon megeri.
Nem vagyok vajtfulu de nagyon jol szol, az ANC pedig egy plusz extra. -
Luck Dragon
támogató
-
TaylorPro
addikt
Ahogyan ígértem.
Mindegyiket alaposan sikerült tesztelnem, de a type-c esetében kicsit kiábrándító volt a stabilitás, gondolok itt a telefonban helyett foglaló csatlakozás. Néha a szívbaj kerülgetett azt hittem hogy most törtem el telefon bemeneteli részét.
Így a szívemhez legközelebb a jack csatlakozó maradt, alapból eléggé passzentosra készítette a cég jack csatlakozó részét így jó visszajelzést add mikor a készülékbe helyezzük.
Első ami furcsa volt a kábel hossza (135 Cm) Nekem ez egy kicsit hosszú, így egy régebbi headset kis csipeszével összefogtam a kábel egy részét.
Anyaguk megegyeznek, tetszik hogy jack csatlakozótól egészen hangvezérlőkig egy " ,cipőfűzőhöz" hasonló szövettel van bevonva, majd utána gumi bevonattal folytatódik, félek hogy egy idő után ez majd kirepedezik.Használata előtt gyárilag nem sok töltés volt benne, így érdemes kicsomagolása után egyből töltőre tenni.
Adatkábelt nem kapunk hozzá, ez egy fekete pont, de hát az árát figyelembe véve ne legyünk olyan kapzsik.
De az USB mini ajtócska igen csat esetlennek mondanám, féltem ne hogy leszakítsam. Finoman kell vele bánni. Hangvezérlő felfogató csipesz nagyon jó! Kellően szétnyitható hosszú egyben széles pofájú így bármilyen ruhára vagy táskapántra felfogadható. Itt csak rugalmassága lesz a kérdés egy idő után.
Egy ami itt is még zavaró lehet ha nyakba szeretnénk elhelyezni akkor a hosszú kábelnek köszönhetően össze vissza, kényelmetlenné teszi a mozgást és a zenehallgatást.Maga a hangvilág, alapból szépen szól, nem lehet rá panasz. Kellően jól kezeli a magas, közép és mély tartományokat. Élmény hallgatni egy csendes környezetű helységben.
Na de mi a helyzet a tömegközlekedéssel járó külső hangbehatásokkal? Hát van még hová fejlődni, na de ne rohanjuk ennyire előre.Sétálva elég a low ANC-t használni, alapból jól párnázott és kialakításúak a fülesek. Ott kezdődnek a gondok ha a szél is jelen van, akkor esélyünk sincs hogy élvezzük kedvenc zenénket. Nem tudja semmilyen formában kioltani a szél zaját, inkább még generál hozzá még egy zavaró susogó hangot.
Az alábbiaknál már érdemesebb High anc lehetőségét igénybe venni.
Buszon, motorzaját 70-80%-ban képes kioltani ami számomra meglepő volt ,főleg a tragikus szeles sétálás után. Talán az elindulásnál lévő magasabb motor zaj az ami néha bezavar, de ilyenkor egyből próbálja elhessegetni. Távolság járaton jól vizsgázott.Vonat, buszozás után nagy kedvel estem neki a másnapi vonatozáshoz. Az egyik kedvenc vonatom volt a teszt segítségére a Stadler. Itt is ugyan az a helyzet, szinte hangtalanul tettük meg az utat és még a mellettem lévő idős házaspárhoz tartozó unoka hisztije sem tudta annyira tönkre tenni a hangképet.
Autó, természetesen utasként hosszabb távon itt is nyugodtan leírhatom azt hogy gondtalanul tudjuk hallgatni kedvenc zenénket.
Mivel nem képes akkor megbirkózni? Minden ami hirtelen fellépő, élesebb hangokkal. Szél, gyerekek, más forrásból származó zene,fűnyírók stb.
Kérdés van, akkor írjátok meg.

Köszi! Az akkuja mennyit bír?
-
Luck Dragon
támogató
Ahogyan ígértem.
Mindegyiket alaposan sikerült tesztelnem, de a type-c esetében kicsit kiábrándító volt a stabilitás, gondolok itt a telefonban helyett foglaló csatlakozás. Néha a szívbaj kerülgetett azt hittem hogy most törtem el telefon bemeneteli részét.
Így a szívemhez legközelebb a jack csatlakozó maradt, alapból eléggé passzentosra készítette a cég jack csatlakozó részét így jó visszajelzést add mikor a készülékbe helyezzük.
Első ami furcsa volt a kábel hossza (135 Cm) Nekem ez egy kicsit hosszú, így egy régebbi headset kis csipeszével összefogtam a kábel egy részét.
Anyaguk megegyeznek, tetszik hogy jack csatlakozótól egészen hangvezérlőkig egy " ,cipőfűzőhöz" hasonló szövettel van bevonva, majd utána gumi bevonattal folytatódik, félek hogy egy idő után ez majd kirepedezik.Használata előtt gyárilag nem sok töltés volt benne, így érdemes kicsomagolása után egyből töltőre tenni.
Adatkábelt nem kapunk hozzá, ez egy fekete pont, de hát az árát figyelembe véve ne legyünk olyan kapzsik.
De az USB mini ajtócska igen csat esetlennek mondanám, féltem ne hogy leszakítsam. Finoman kell vele bánni. Hangvezérlő felfogató csipesz nagyon jó! Kellően szétnyitható hosszú egyben széles pofájú így bármilyen ruhára vagy táskapántra felfogadható. Itt csak rugalmassága lesz a kérdés egy idő után.
Egy ami itt is még zavaró lehet ha nyakba szeretnénk elhelyezni akkor a hosszú kábelnek köszönhetően össze vissza, kényelmetlenné teszi a mozgást és a zenehallgatást.Maga a hangvilág, alapból szépen szól, nem lehet rá panasz. Kellően jól kezeli a magas, közép és mély tartományokat. Élmény hallgatni egy csendes környezetű helységben.
Na de mi a helyzet a tömegközlekedéssel járó külső hangbehatásokkal? Hát van még hová fejlődni, na de ne rohanjuk ennyire előre.Sétálva elég a low ANC-t használni, alapból jól párnázott és kialakításúak a fülesek. Ott kezdődnek a gondok ha a szél is jelen van, akkor esélyünk sincs hogy élvezzük kedvenc zenénket. Nem tudja semmilyen formában kioltani a szél zaját, inkább még generál hozzá még egy zavaró susogó hangot.
Az alábbiaknál már érdemesebb High anc lehetőségét igénybe venni.
Buszon, motorzaját 70-80%-ban képes kioltani ami számomra meglepő volt ,főleg a tragikus szeles sétálás után. Talán az elindulásnál lévő magasabb motor zaj az ami néha bezavar, de ilyenkor egyből próbálja elhessegetni. Távolság járaton jól vizsgázott.Vonat, buszozás után nagy kedvel estem neki a másnapi vonatozáshoz. Az egyik kedvenc vonatom volt a teszt segítségére a Stadler. Itt is ugyan az a helyzet, szinte hangtalanul tettük meg az utat és még a mellettem lévő idős házaspárhoz tartozó unoka hisztije sem tudta annyira tönkre tenni a hangképet.
Autó, természetesen utasként hosszabb távon itt is nyugodtan leírhatom azt hogy gondtalanul tudjuk hallgatni kedvenc zenénket.
Mivel nem képes akkor megbirkózni? Minden ami hirtelen fellépő, élesebb hangokkal. Szél, gyerekek, más forrásból származó zene,fűnyírók stb.
Kérdés van, akkor írjátok meg.

-
TaylorPro
addikt
Természetesen a bejárás az kell.
HD-Pro szerintem a Xiaomi szégyene. Nekem is van és a Base is dinamikusabb, közép és a mély tartományra még nem is tértem ki.
Azért annyira nem. Sok idő kellett neki.
-
Luck Dragon
támogató
-
TaylorPro
addikt
Holnap írok róla, most nyűgis vagyok már hozzá.
Nem azonnal gondoltam. Meg be is kell azt járatni rendesen. A HD Pro-nak kellett több hét.
-
Luck Dragon
támogató
-
TaylorPro
addikt
Végre nekem is megérkezett , bár én egy Jack és egy type-c is rendeltem.
Ma lesz a nagy teszt , alig várom.
Várom a beszámolót! Köszi!
-
Luck Dragon
támogató
Végre nekem is megérkezett , bár én egy Jack és egy type-c is rendeltem.
Ma lesz a nagy teszt , alig várom.
-
#04441088
törölt tag
-
TaylorPro
addikt
ettől eltekintve megéri az árát?
-
#04441088
törölt tag
Ennyit bírt a füles...
Szerintem a kábel törött meg, de az egyik fele néha olyan hangokat ad ki, hogy beszarok és megsüketülök tőle. Zenehallgatás közben vinnyog, búg...de úgy random módon. Kicsit nyomogatom a kábelt, akkor lehet hallgatni egy 20 percig normálisan és ismét... -
Eiki
tag
Nektek működik PC-vel? Lenovo X1 Yoga 2nd gen USB-C portjába hiába dugom (Windows 10 aktuális verzió), nem látszik a hangkimenetek között és nem is működik...
-
Tsebacsi
nagyúr
Ma megjött a füles (thx Aliexpress, végre nem agyatlan barom módon kapok egy cuccot, mint a gearbest-től, ahol a vámon hogy-hogy nem, megfogták a csomagot, és eltűnt belőle a füles, hanem gift-ként 10dodóra írva), a megadott dátumon bőven belül. Városi teszt alatt szuperül működött a zajszűrés egy Mate 10 Pro-val együtt, ahogy minden gomb is a vezérlőn azt csinálja, amit kell. Maximálisan ajánlott!

-
helixP
nagyúr
Azt viszi, ami a rosszabb, hogy csak a "ki" irány megy, vissza nem, vagyis nem megy a headset funkció és nem mennek a gombok se. (Hangerő, állj, stb)
Szerencsére mindent megold egy ilyen átalakító

-
Uncool Ben
tag
Nekem is meg a piston1 van, jack to C atalakitoval hasznalom. Sokkal szebben, es eroteljesebben (is) szol (hat) a jackhez kepest.
A jack - átalakító - C sokkal szebben szól, mint a sima jack?
A csatlakozóátalakítók már csak ilyenek, jelentősen tudnak dobni a hangminőségen 
-
varfalvimike
csendes tag
Azt viszi, ami a rosszabb, hogy csak a "ki" irány megy, vissza nem, vagyis nem megy a headset funkció és nem mennek a gombok se. (Hangerő, állj, stb)
-
V@ns
aktív tag
Köszönöm, láttam már ilyen Y kábelt és egyelőre nincs rá szükségem.

Amúgy ezek a "jófajta" elosztók viszik is a fast charge / supercharge töltést? (Huawei/Honor tulajként kérdezem.)(#42) helixP +1

-
helixP
nagyúr
Jó hogy az egyszerűsítés irányában megy a technológia, és mindent kevesebb kábellel, kevesebb csatlakozóval, kevesebb átalakítóval oldunk még manapság...
Aki szerint ez európai megoldás és szívesen használná, az nem mond igazat..l
Még egyszer mondom: csakmkegbkene hagyni a Jack-et és nem kellene ilyenekkel szopni. Vegyük már észre, hogy ha már egy külön alkatrész kell ahhoz, hogy pótolj egy funkciót, akkor az a dolog bonyolultabb lett.
Üdv az apple világában. -
varfalvimike
csendes tag
Szerintem is ki fog kopni, ezt nem vitatom.
Egy párhuzamos univerzumban, ahol Almáék is beadták a derekukat, csak egy csatlakozó létezik mindenhez.
Én csak azt mondom, hogy ma is még vannak olyan emberek, akiknek kell mindkét port, és én vagyok az egyik.
Következő telefonomnál is szempont lesz a jack megléte.
eBay, 300 ft.
-
V@ns
aktív tag
Szerintem is ki fog kopni, ezt nem vitatom.
Egy párhuzamos univerzumban, ahol Almáék is beadták a derekukat, csak egy csatlakozó létezik mindenhez.
Én csak azt mondom, hogy ma is még vannak olyan emberek, akiknek kell mindkét port, és én vagyok az egyik.
Következő telefonomnál is szempont lesz a jack megléte. -
Tsebacsi
nagyúr
Mondjuk az újabb autóknál már van mobil előkészítés és valamilyen kábeles vagy Bluetooth kapcsolatos screen mirroring / Aauto vagy car play. A jack lassan ilyen helyekről is ki fog kopni mert usb - n fogjuk csatlakoztatni.
-
V@ns
aktív tag
-
Tsebacsi
nagyúr
-
V@ns
aktív tag
Igen, a szamtech pont az a mufaj, ahol hatranyt jelent ha minden csatlakozo pont ugyan olyan. Vagyis varj. Ja nem. Eltekintve az aprocska tenytol, hogy a fulesben van a dac tehat forrastol fuggetlenul ugyan azt a hangminoseget adja (mar onmagaban emiatt felejtheto a jack egy telefonnal) , emellett meg kompatibilis is minden egyeb C telefonnal. Hat ez tenyleg jo szar, mennyivel jobb volt 10 eve amikor gyartonkent kulonbozo csatlakozo volt. Pontosan azert jo a type c ami miatt szerinted nem az : mert ez valoban funkcionalis fejlesztes. Megteremti a teljes kompatibilitast minden egyes eszkoz kozott, legyen az telefon, tablet, pc, barmi. Egyetlen kabelt veszel, egy c-c usbt es amikor epp nem arra hasznalod majd hogy rakosd a laptopra a monitort, fogod, lehuzod es elviszed magaddal hogy tudd tolteni a telefont. A legjobb dolog ami a csatlakozok tekintetebe tortent az elmult soksok evben az a typec es a tb3. Nekem az a gondom, hogy nincs elegge eroltetve (szerencsere az apple erolteti nagyonis es bar nem hasznalom a termekeiket, vannak annyira magasan, hogy masolja oket a piac). Azt meg felejtsuk el , hogy "dikk nem kompatibilis". A nissan leaf sem kompatibilis a benzinnel. Attolmeg az elektromos auto szinten egy oriasi ugras, epp ideje elfelejteni a benzint.
Szerk : erdekes amugy, hogy ha megmarad a jack es csak a toltoport valtozik usb c-re, az senkit nem zavar. Amikor jon egy teszt egy microusb-s telefonnal itt ma-n, konkretan meg van emlitve , hogy "sajnos nem c" . Amikor ehez a porthoz jon egy fules, akkor mindenki assa el magat, mer fujjfujj jacket akarunk. De igazabol miert is akarunk jacket ? Barmibe fogadok, hogy a userek 99%anal a telefonja soha az eletbe nem lat semmilyen fulest a gyarin kivul. A gyari meg nyilvan type c lesz ha egyszer nincs a telefonon jack erted. Szoval magyarazza meg valaki mi a gond, mer tenyleg nem ertem. (Ne azzal hogy hogy toltom egyszerre es hallgatok kozben zenet, ez nem valid pelda)
Régi kocsim van, kazetta adapter, 3.5mm jack.
Jó lenne Waze közben gyorstölteni és zenét is hallgatni.
Valid? -
varfalvimike
csendes tag
-
#04441088
törölt tag
Valakinek esetleg van ilyen fülhallgatója? A megfelelő ellenszolgáltatás ellenében (kávé, sör
) szívesen meghallgatnám hogy szól... köszi!Bp.-i vagy?
Szekesfehervaron nem jarsz? -
varfalvimike
csendes tag
Valakinek esetleg van ilyen fülhallgatója? A megfelelő ellenszolgáltatás ellenében (kávé, sör
) szívesen meghallgatnám hogy szól... köszi! -
*Mukeey*
addikt
Igen, a szamtech pont az a mufaj, ahol hatranyt jelent ha minden csatlakozo pont ugyan olyan. Vagyis varj. Ja nem. Eltekintve az aprocska tenytol, hogy a fulesben van a dac tehat forrastol fuggetlenul ugyan azt a hangminoseget adja (mar onmagaban emiatt felejtheto a jack egy telefonnal) , emellett meg kompatibilis is minden egyeb C telefonnal. Hat ez tenyleg jo szar, mennyivel jobb volt 10 eve amikor gyartonkent kulonbozo csatlakozo volt. Pontosan azert jo a type c ami miatt szerinted nem az : mert ez valoban funkcionalis fejlesztes. Megteremti a teljes kompatibilitast minden egyes eszkoz kozott, legyen az telefon, tablet, pc, barmi. Egyetlen kabelt veszel, egy c-c usbt es amikor epp nem arra hasznalod majd hogy rakosd a laptopra a monitort, fogod, lehuzod es elviszed magaddal hogy tudd tolteni a telefont. A legjobb dolog ami a csatlakozok tekintetebe tortent az elmult soksok evben az a typec es a tb3. Nekem az a gondom, hogy nincs elegge eroltetve (szerencsere az apple erolteti nagyonis es bar nem hasznalom a termekeiket, vannak annyira magasan, hogy masolja oket a piac). Azt meg felejtsuk el , hogy "dikk nem kompatibilis". A nissan leaf sem kompatibilis a benzinnel. Attolmeg az elektromos auto szinten egy oriasi ugras, epp ideje elfelejteni a benzint.
Szerk : erdekes amugy, hogy ha megmarad a jack es csak a toltoport valtozik usb c-re, az senkit nem zavar. Amikor jon egy teszt egy microusb-s telefonnal itt ma-n, konkretan meg van emlitve , hogy "sajnos nem c" . Amikor ehez a porthoz jon egy fules, akkor mindenki assa el magat, mer fujjfujj jacket akarunk. De igazabol miert is akarunk jacket ? Barmibe fogadok, hogy a userek 99%anal a telefonja soha az eletbe nem lat semmilyen fulest a gyarin kivul. A gyari meg nyilvan type c lesz ha egyszer nincs a telefonon jack erted. Szoval magyarazza meg valaki mi a gond, mer tenyleg nem ertem. (Ne azzal hogy hogy toltom egyszerre es hallgatok kozben zenet, ez nem valid pelda)
Amúgy tök igazad van,az usb c nagyon jó upgrade a micro-ról.Ezt kellene szabványként behozni,pár év alatt mindenki átállna és kész.Viszont a jack csati meg azért fontos,mert sokan használnak saját fülest,amit lehet,hogy drága pénzekért vettek.Persze lehet átalakítót is használni,de na ne már...Érthetetlen nekem a jack elhagyása,ki is esik emiatt nagyon sok jó teló nálam,sőt most már inkább úgy kell keresgélni,hogy egyáltalán legyen a piacon.
-
szpali
addikt
Pont kerdezni akartam van e ugyan ez jack ben, de megeloztel
Van hozza esetleg komolyabb teszt valahol?Nem tudom.
Utcán (Róbert Károly körút) sétálva elég jól kiszűri a forgalom zúgását, lakásban használva a mikró sütő zúgását, stb.
Autóba beülve is csendesebb lesz tőle a motor
-
pengwin
addikt
Mert abból az egy csatlakozóból nem raktak egy másodikat egyik telefonba sem.
Vagyis csak simán költséget csökkentettek, nem kiváltották a régi fícsört egy modernebbel. -
Millerchris
tag
Jó kis füles, ennyiért nem is drága.
-
helixP
nagyúr
Mert az az egy csatlakozó extra igénybevételnek van kitéve
Mert az egy csatlakozóba néha kettő dolgot szeretnék dugni
Mert sok pénzt fektetett a felhasználók nagy része a régebbi csatlakozós eszközökbe
Mert az egy csatlakozó kompatibilisi gondokat okozhat
Továbbra sem fejtetted ki, hogy mért okozna gondot, hogy ha meghagynák a Jack-et egy telefonon. A lyukfóbiádon kívül. A C-be azt dugsz amit akarsz. Win-win lenne Neked is meg nekem is. Te nem járnál rosszabbul. -
-Skylake-
addikt
96 kbit/s-es mp3-aknál, Gangamstyle YT videóknál aztán tényleg szükséges a DAC. Aki meg komolyan veszi a losless témát, az nem a telefonról játssza le az ilyen kiterjesztést.
"Megteremti a teljes kompatibilitast minden egyes eszkoz kozott" Nem kellett megteremteni a kompatibilitást, mert már meg volt. Úgy hívták, hogy 3,5 mm jack.
Illetve: ha ennyire megteremti, akkor mért van folyamatos kompatibilitási gond: egyes gyártók USB-C-s fülesei mért nem jók más gyártók telefonjaival? Ez a Xiaomi az üdítő kivétel.Nincs bajom az USB C-vel, legyen minden telefon C-s, töltsük azzal, miattam legyen ez az új szabvány, de hagyjuk már meg a 3,5-es kimenetet is, simán rajta lehetne hagyni, semmit sem vesztene vele senki (hagyjuk a hisztit, hogy sok helyet foglal, mert az bizonyítottan kamu).
Meg mindig nem vilagos, hogy ha valami megoldhato egy csatlakozon keresztul akkor miert logikus ket csatlakozon keresztul megoldni azt.
-
aelod
veterán
96 kbit/s-es mp3-aknál, Gangamstyle YT videóknál aztán tényleg szükséges a DAC. Aki meg komolyan veszi a losless témát, az nem a telefonról játssza le az ilyen kiterjesztést.
"Megteremti a teljes kompatibilitast minden egyes eszkoz kozott" Nem kellett megteremteni a kompatibilitást, mert már meg volt. Úgy hívták, hogy 3,5 mm jack.
Illetve: ha ennyire megteremti, akkor mért van folyamatos kompatibilitási gond: egyes gyártók USB-C-s fülesei mért nem jók más gyártók telefonjaival? Ez a Xiaomi az üdítő kivétel.Nincs bajom az USB C-vel, legyen minden telefon C-s, töltsük azzal, miattam legyen ez az új szabvány, de hagyjuk már meg a 3,5-es kimenetet is, simán rajta lehetne hagyni, semmit sem vesztene vele senki (hagyjuk a hisztit, hogy sok helyet foglal, mert az bizonyítottan kamu).
+1 big +1

(#25) Atomgeszi
Ez is

-
Atomgeszi
nagyúr
96 kbit/s-es mp3-aknál, Gangamstyle YT videóknál aztán tényleg szükséges a DAC. Aki meg komolyan veszi a losless témát, az nem a telefonról játssza le az ilyen kiterjesztést.
"Megteremti a teljes kompatibilitast minden egyes eszkoz kozott" Nem kellett megteremteni a kompatibilitást, mert már meg volt. Úgy hívták, hogy 3,5 mm jack.
Illetve: ha ennyire megteremti, akkor mért van folyamatos kompatibilitási gond: egyes gyártók USB-C-s fülesei mért nem jók más gyártók telefonjaival? Ez a Xiaomi az üdítő kivétel.Nincs bajom az USB C-vel, legyen minden telefon C-s, töltsük azzal, miattam legyen ez az új szabvány, de hagyjuk már meg a 3,5-es kimenetet is, simán rajta lehetne hagyni, semmit sem vesztene vele senki (hagyjuk a hisztit, hogy sok helyet foglal, mert az bizonyítottan kamu).
" hagyjuk már meg a 3,5-es kimenetet is, simán rajta lehetne hagyni, semmit sem vesztene vele senki "
De. Nem lehetne eladni a BT-s, meg a Type C-s füleseket 3-10x áron.
-
helixP
nagyúr
Igen, a szamtech pont az a mufaj, ahol hatranyt jelent ha minden csatlakozo pont ugyan olyan. Vagyis varj. Ja nem. Eltekintve az aprocska tenytol, hogy a fulesben van a dac tehat forrastol fuggetlenul ugyan azt a hangminoseget adja (mar onmagaban emiatt felejtheto a jack egy telefonnal) , emellett meg kompatibilis is minden egyeb C telefonnal. Hat ez tenyleg jo szar, mennyivel jobb volt 10 eve amikor gyartonkent kulonbozo csatlakozo volt. Pontosan azert jo a type c ami miatt szerinted nem az : mert ez valoban funkcionalis fejlesztes. Megteremti a teljes kompatibilitast minden egyes eszkoz kozott, legyen az telefon, tablet, pc, barmi. Egyetlen kabelt veszel, egy c-c usbt es amikor epp nem arra hasznalod majd hogy rakosd a laptopra a monitort, fogod, lehuzod es elviszed magaddal hogy tudd tolteni a telefont. A legjobb dolog ami a csatlakozok tekintetebe tortent az elmult soksok evben az a typec es a tb3. Nekem az a gondom, hogy nincs elegge eroltetve (szerencsere az apple erolteti nagyonis es bar nem hasznalom a termekeiket, vannak annyira magasan, hogy masolja oket a piac). Azt meg felejtsuk el , hogy "dikk nem kompatibilis". A nissan leaf sem kompatibilis a benzinnel. Attolmeg az elektromos auto szinten egy oriasi ugras, epp ideje elfelejteni a benzint.
Szerk : erdekes amugy, hogy ha megmarad a jack es csak a toltoport valtozik usb c-re, az senkit nem zavar. Amikor jon egy teszt egy microusb-s telefonnal itt ma-n, konkretan meg van emlitve , hogy "sajnos nem c" . Amikor ehez a porthoz jon egy fules, akkor mindenki assa el magat, mer fujjfujj jacket akarunk. De igazabol miert is akarunk jacket ? Barmibe fogadok, hogy a userek 99%anal a telefonja soha az eletbe nem lat semmilyen fulest a gyarin kivul. A gyari meg nyilvan type c lesz ha egyszer nincs a telefonon jack erted. Szoval magyarazza meg valaki mi a gond, mer tenyleg nem ertem. (Ne azzal hogy hogy toltom egyszerre es hallgatok kozben zenet, ez nem valid pelda)
96 kbit/s-es mp3-aknál, Gangamstyle YT videóknál aztán tényleg szükséges a DAC. Aki meg komolyan veszi a losless témát, az nem a telefonról játssza le az ilyen kiterjesztést.
"Megteremti a teljes kompatibilitast minden egyes eszkoz kozott" Nem kellett megteremteni a kompatibilitást, mert már meg volt. Úgy hívták, hogy 3,5 mm jack.
Illetve: ha ennyire megteremti, akkor mért van folyamatos kompatibilitási gond: egyes gyártók USB-C-s fülesei mért nem jók más gyártók telefonjaival? Ez a Xiaomi az üdítő kivétel.Nincs bajom az USB C-vel, legyen minden telefon C-s, töltsük azzal, miattam legyen ez az új szabvány, de hagyjuk már meg a 3,5-es kimenetet is, simán rajta lehetne hagyni, semmit sem vesztene vele senki (hagyjuk a hisztit, hogy sok helyet foglal, mert az bizonyítottan kamu).
-
-Skylake-
addikt
Igen, a szamtech pont az a mufaj, ahol hatranyt jelent ha minden csatlakozo pont ugyan olyan. Vagyis varj. Ja nem. Eltekintve az aprocska tenytol, hogy a fulesben van a dac tehat forrastol fuggetlenul ugyan azt a hangminoseget adja (mar onmagaban emiatt felejtheto a jack egy telefonnal) , emellett meg kompatibilis is minden egyeb C telefonnal. Hat ez tenyleg jo szar, mennyivel jobb volt 10 eve amikor gyartonkent kulonbozo csatlakozo volt. Pontosan azert jo a type c ami miatt szerinted nem az : mert ez valoban funkcionalis fejlesztes. Megteremti a teljes kompatibilitast minden egyes eszkoz kozott, legyen az telefon, tablet, pc, barmi. Egyetlen kabelt veszel, egy c-c usbt es amikor epp nem arra hasznalod majd hogy rakosd a laptopra a monitort, fogod, lehuzod es elviszed magaddal hogy tudd tolteni a telefont. A legjobb dolog ami a csatlakozok tekintetebe tortent az elmult soksok evben az a typec es a tb3. Nekem az a gondom, hogy nincs elegge eroltetve (szerencsere az apple erolteti nagyonis es bar nem hasznalom a termekeiket, vannak annyira magasan, hogy masolja oket a piac). Azt meg felejtsuk el , hogy "dikk nem kompatibilis". A nissan leaf sem kompatibilis a benzinnel. Attolmeg az elektromos auto szinten egy oriasi ugras, epp ideje elfelejteni a benzint.
Szerk : erdekes amugy, hogy ha megmarad a jack es csak a toltoport valtozik usb c-re, az senkit nem zavar. Amikor jon egy teszt egy microusb-s telefonnal itt ma-n, konkretan meg van emlitve , hogy "sajnos nem c" . Amikor ehez a porthoz jon egy fules, akkor mindenki assa el magat, mer fujjfujj jacket akarunk. De igazabol miert is akarunk jacket ? Barmibe fogadok, hogy a userek 99%anal a telefonja soha az eletbe nem lat semmilyen fulest a gyarin kivul. A gyari meg nyilvan type c lesz ha egyszer nincs a telefonon jack erted. Szoval magyarazza meg valaki mi a gond, mer tenyleg nem ertem. (Ne azzal hogy hogy toltom egyszerre es hallgatok kozben zenet, ez nem valid pelda)
-
Atomgeszi
nagyúr
-
aelod
veterán
Szeretnéd letörni a méregdrága telód egyetlen USB portját, amin keresztül feltöltöd az akkumulátorát? Akkor használj Te is USB-C csatlakozós fejhallgatót a zsebre tett telefonoddal! Egyedi kiképzésének köszönhetően bármelyik irányból behelyezheted, mint régen a jack csatlakozós fejhallgatóidat. Viszont behelyezés után képes bármilyen erő hatására megfeszülni, és elroppantani a port apró érintkezőit! A minden korábbinál nagyobb mobilok, melyek alig férnek be a zsebedbe szinte könyörögnek érte, a nyíró irányú erő garantált! Vedd meg még ma, hogy holnap már sorba állhass a szervizben! USB-C csatlakozós fejhallgató! Mutasd meg Te is, hogy gazdag vagy, mert hetente veszel telefont! *
* Az árak és mellékhatások tekintetében kérdezze meg tesztelőjét, bloggerét!

+1Megoldható lenne ez a nyíró erő, hogy ha az USB type-C füleseket pipa vagy L elrendezésben gyártanák.
-
helixP
nagyúr
-
-Skylake-
addikt
Szeretnéd letörni a méregdrága telód egyetlen USB portját, amin keresztül feltöltöd az akkumulátorát? Akkor használj Te is USB-C csatlakozós fejhallgatót a zsebre tett telefonoddal! Egyedi kiképzésének köszönhetően bármelyik irányból behelyezheted, mint régen a jack csatlakozós fejhallgatóidat. Viszont behelyezés után képes bármilyen erő hatására megfeszülni, és elroppantani a port apró érintkezőit! A minden korábbinál nagyobb mobilok, melyek alig férnek be a zsebedbe szinte könyörögnek érte, a nyíró irányú erő garantált! Vedd meg még ma, hogy holnap már sorba állhass a szervizben! USB-C csatlakozós fejhallgató! Mutasd meg Te is, hogy gazdag vagy, mert hetente veszel telefont! *
* Az árak és mellékhatások tekintetében kérdezze meg tesztelőjét, bloggerét!
Windows XP + Symbian S40 ? Ha igen add meg az MSN-ed, iwiw-et ritkan nezem.
-
Atomgeszi
nagyúr
A jó öreg Piston 2-m még mindig megvan, szerintem a nála jóval drágább füleseknél is jobban szól, nem találtam még hozzá hasonlót. Ha találnék még valahol eredeti Piston 2-t, tuti azt vennék. Bánom, hogy évekkel ezelőtt nem vettem belőle még egyet.
Egyébként inkább hajlanék a Type C osztóra jack fülessel, és még lehetne közben tölteni is.
Én sajnálom, hogy elhagyják a jacket mindenhol már.
-
Tsebacsi
nagyúr
Szerintem félreértitek a HSZ-t, nem a mikro USB-nél rosszabb a C-Type a zsebben, hanem a jack-nél. És ez mondjuk egyértelmű is, mivel a jack kb. 3x olyan mélyen fekszik az aljzatában, mint az USB, emiatt az erőkarok aránya (kilógó-feszülő vs bent lévő-tartó) sokkal egészségesebb, kevésbé terhel bármit, ami sérülhet...
Ez tény!

-
kutyek
senior tag
Kicsit agyaltam rajta, álljak-e le vitázni, vagy csak trollkodsz, de úgy határoztam, egy próbát megér.
A type-c csatlakozó messze hatékonyabbnak és strapabíróbbnak érződik fél év távlatából, mint a korábbi micro-usb-ek. Nem tudom mire gondoltál az első pár mondattal, hiszen a micro-usb csatlakozó alap lényegét tekintve ugyanez. Csak ott láttam ezer félét is, hosszabbat/rövidebbet, amilyen éppen belefért vagy szükséges volt a gyártó készülékébe. És pont az eltérő hosszú csatlakozók miatt volt bőven gond az egésszel. Nem kevés tablet és telefon jött a szervizbe micro-usb csatlakozó cserére. A type-c viszont a szimmetrikus alakja miatt kevésbé tud egy irányba vetemedni, nem lehet vele azt megcsinálni, mint a micro-val, hogy csak feszítésre, egy irányba működjön egy idő után. Tény, hogy a nem megbontható unibody házú készülékeknél szívás és drágább a csere (főleg ha vízálló a készülék), de egy sima, egyszerű eszköznél 7-10k körül garanciával cserélik ki a micro-usb-t, így beszerzési ártól függően a type-c sem drágább...
Szerintem félreértitek a HSZ-t, nem a mikro USB-nél rosszabb a C-Type a zsebben, hanem a jack-nél. És ez mondjuk egyértelmű is, mivel a jack kb. 3x olyan mélyen fekszik az aljzatában, mint az USB, emiatt az erőkarok aránya (kilógó-feszülő vs bent lévő-tartó) sokkal egészségesebb, kevésbé terhel bármit, ami sérülhet...
-
Tsebacsi
nagyúr
Szeretnéd letörni a méregdrága telód egyetlen USB portját, amin keresztül feltöltöd az akkumulátorát? Akkor használj Te is USB-C csatlakozós fejhallgatót a zsebre tett telefonoddal! Egyedi kiképzésének köszönhetően bármelyik irányból behelyezheted, mint régen a jack csatlakozós fejhallgatóidat. Viszont behelyezés után képes bármilyen erő hatására megfeszülni, és elroppantani a port apró érintkezőit! A minden korábbinál nagyobb mobilok, melyek alig férnek be a zsebedbe szinte könyörögnek érte, a nyíró irányú erő garantált! Vedd meg még ma, hogy holnap már sorba állhass a szervizben! USB-C csatlakozós fejhallgató! Mutasd meg Te is, hogy gazdag vagy, mert hetente veszel telefont! *
* Az árak és mellékhatások tekintetében kérdezze meg tesztelőjét, bloggerét!
Kicsit agyaltam rajta, álljak-e le vitázni, vagy csak trollkodsz, de úgy határoztam, egy próbát megér.
A type-c csatlakozó messze hatékonyabbnak és strapabíróbbnak érződik fél év távlatából, mint a korábbi micro-usb-ek. Nem tudom mire gondoltál az első pár mondattal, hiszen a micro-usb csatlakozó alap lényegét tekintve ugyanez. Csak ott láttam ezer félét is, hosszabbat/rövidebbet, amilyen éppen belefért vagy szükséges volt a gyártó készülékébe. És pont az eltérő hosszú csatlakozók miatt volt bőven gond az egésszel. Nem kevés tablet és telefon jött a szervizbe micro-usb csatlakozó cserére. A type-c viszont a szimmetrikus alakja miatt kevésbé tud egy irányba vetemedni, nem lehet vele azt megcsinálni, mint a micro-val, hogy csak feszítésre, egy irányba működjön egy idő után. Tény, hogy a nem megbontható unibody házú készülékeknél szívás és drágább a csere (főleg ha vízálló a készülék), de egy sima, egyszerű eszköznél 7-10k körül garanciával cserélik ki a micro-usb-t, így beszerzési ártól függően a type-c sem drágább...
-
majszter99
tag
Én a jack csatlakozós verzióját használtam a tél folyamán és imádtam

Pont kerdezni akartam van e ugyan ez jack ben, de megeloztel
Van hozza esetleg komolyabb teszt valahol? -
#04441088
törölt tag
Ilyenem van, szeretem.
-
7Heads Drago
veterán
Szeretnéd letörni a méregdrága telód egyetlen USB portját, amin keresztül feltöltöd az akkumulátorát? Akkor használj Te is USB-C csatlakozós fejhallgatót a zsebre tett telefonoddal! Egyedi kiképzésének köszönhetően bármelyik irányból behelyezheted, mint régen a jack csatlakozós fejhallgatóidat. Viszont behelyezés után képes bármilyen erő hatására megfeszülni, és elroppantani a port apró érintkezőit! A minden korábbinál nagyobb mobilok, melyek alig férnek be a zsebedbe szinte könyörögnek érte, a nyíró irányú erő garantált! Vedd meg még ma, hogy holnap már sorba állhass a szervizben! USB-C csatlakozós fejhallgató! Mutasd meg Te is, hogy gazdag vagy, mert hetente veszel telefont! *
* Az árak és mellékhatások tekintetében kérdezze meg tesztelőjét, bloggerét!
Ehhez képest a régi usb csati tényleg gagyi volt. A honor 8am type c-je viszont 1,5 évesen is olyan mint ha új lenne.
De persze ha nem tetszik lehet venni bt-set jóval többért. -
zdanee
őstag
Szeretnéd letörni a méregdrága telód egyetlen USB portját, amin keresztül feltöltöd az akkumulátorát? Akkor használj Te is USB-C csatlakozós fejhallgatót a zsebre tett telefonoddal! Egyedi kiképzésének köszönhetően bármelyik irányból behelyezheted, mint régen a jack csatlakozós fejhallgatóidat. Viszont behelyezés után képes bármilyen erő hatására megfeszülni, és elroppantani a port apró érintkezőit! A minden korábbinál nagyobb mobilok, melyek alig férnek be a zsebedbe szinte könyörögnek érte, a nyíró irányú erő garantált! Vedd meg még ma, hogy holnap már sorba állhass a szervizben! USB-C csatlakozós fejhallgató! Mutasd meg Te is, hogy gazdag vagy, mert hetente veszel telefont! *
* Az árak és mellékhatások tekintetében kérdezze meg tesztelőjét, bloggerét!
-
*Mukeey*
addikt
Szerintem is a Hybrid egy jó füles.5ezer Ft körül meg lehet csípni,annyiért ajándék...
-
Májkülnájt
tag
Imádtam a Sony Z2-höz kapott aktív zajszűrős fülesem csak az a baj, hogy azóta semmivel ne tudom használni

-
moleculez
veterán
Elgondolkodtató, hogy szükség van-e az ANC-re 6 számjegyű árcédulával, ha lehet normális izolaciot produkálni anélkül is. Ennyiért viszont már érdekes lehet a technológia.
-
GoldhandRent
őstag
-
mikej95
aktív tag
Hybrid-et használok, sokaknak nem tetszik a V-karakter, nekem bejön, plusz annyi pénzért nem nagyon kapni jobbat, ráadásul gyakran akciós. USBC csatlakozós telefonom lesz megfontolok egy ilyet.
-
szpali
addikt
Én a jack csatlakozós verzióját használtam a tél folyamán és imádtam

-
#61600768
törölt tag
-
aelod
veterán
-
ttt1
őstag
-
aelod
veterán
Volt piston 3-asom de nem tetszett a hangképe és a vetőcső elrendezés miatt mindig kiesett a fülemből. Most is egy piston 1-est nyüstölök a legnagyobb megelégedettséggel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Formula-1
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- PlayStation 5
- Futás, futópályák
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Google Pixel topik
- További aktív témák...
- Xiaomi Redmi Note 14 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! Apple Macbook Air 15 2026 M5 24GB RAM 1TB SSD notebook garanciával hibátlan működéssel
- iPhone SE 2020 128GB Black -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4893, 96% AKKSI
- ÓRIÁSI BOMBA AKCIÓK! PSN, STEAM, UBISOFT CONNECT, EA APP, XBOX EREDETI KULCSOK 100% GARANCIA
- AKCIÓ! Lenovo LOQ 15AHP10 FHD GAMER notebook - Ryzen7 250 16GB DDR5 1TB SSD RTX 5060 8GB
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest











