Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz AliceWake #19 üzenetére

    Nem azt mondtam, hogy a működő dolgokat kellene felsorolni. De a telefonokat szerintem úgy kellene tesztelni, hogy az általatok feltelepített (alap) alkalmazásokat, amikhez az emberek 99%-a hozzáférhet mondjuk a play-ből, addig nyúzni, amíg arra van lehetőség. (Egy listát lehetne ezekről készíteni, hogy melyekre lenne igény, bár a javát úgy is sejthetjük.) Értem én, hogy nincs idő hetekig, hónapokig tesztelni, nem is kéri senki sem. De egy hét alatt az emberek számára legfontosabb, legtöbbek által használt programokat kellene futtatni, és azok esetleges beállításait kellene megosztani. Nyilván ez minden esetben telefonfüggő, hisz nem mindegy, hogy gyári androiddal érkezik valami, vagy bármilyen más, a márka által ellátott rendszerrel.

    Nekem sajnos az általam felsorolt dolgokkal mind mind problémám volt (Lenovo Zuk Z2, Redmi Note 4X), és amiket felsoroltam még csak a jéghegy csúcsa. Azért őszintén, elég kellemetlen tud lenni, mikor egy új telefonnal beülök egy olyan helyre, ahol csöndet kérnek, ennek megfelelően le is némítom a telefont és mégis az idióta sms csengőhangomra gerjed mindenki, mert épp jött egy sms-em. Nyilván ez azért is tűnik badarságnak, mert ez alap, hisz mindenki azt várja, hogy némításnál meg sem fog szólalni a telefon, de mégis megszólal, GPS gyors-kapcsolójánál is azt várhatjuk joggal, hogy ki és bekapcsolásával megy a GPS funkció, közben mégsem, de egy új téma felrakása megoldja a problémát (Érdekes.)

    Én jobban örülnék olyan teszteknek, ahol a nyers tényeken kívül a mindennapi használatot vennétek górcső alá. Az általatok futtatott teszt séma már nem állja meg a mai elvárásokat, de nincs ebben semmi probléma, csak úgy gondolom, hogy ideje lenne módosítani rajta, pár dolgot kivenni, párat betenni.

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

Új hozzászólás Aktív témák