Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Partyface007 #9335 üzenetére

    Igen, már rájöttem én is, hogy jó az, jó az, de ha lehet, mégis egy kategóriával jobb kellene, még ha pár ezressel drágább is. :D

    Nem installáltam semmit már több, mint három hete. Nincs sok időm telefont nyomkodni mostanában, házat újítunk, így csak fényképezgetek, videózgatok. A torrent teljes sávszélen futott éppen, amikor lejött az, aminek le kellett, nem volt hitelesítési hiba sem, azonnal csatlakozott. Nem találok összefüggést, de mostmár biztos, hogy beruházok egy jobbacska routerre majd... majd.
    Asus, Linksys, van még valami jófajta amit meg lehet nézni, vagy elég, ha itt keresgélek? Valami cserélhető antennás kellene, mert azt kiokoskodtam, hogy nem hatótáv-növelő egyéb eszközzel fogok nagyobb wifi lefedettséget csinálni, hanem egy legalább két antennás cuccra teszek majd két hosszabb madzagos kültéri antennát, 10-20dB-est, és egy eszköz teríti majd a netet, nem több.

    Csatornát váltogathatok, de nincs még egy wifi a közelemben. A háztól 20-30 méterre sem fogok még egy jelet sem.

    Az nem rossz, majd legközelebb kipróbálom.

Új hozzászólás Aktív témák