Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz mg1992mg #9 üzenetére

    Hát kábé. Kibújt a cetli a dobozból, hogy TÜV, kerekedett a szemem, elkezdtem gúglizni, aztán írtam a többieknek, hogy erről ki tud bármit (és Bone-nak van valami személyes ismeretsége is arrafele, de az is zsákutca eddig), aztán írtam a gyártónak, írtam a TÜV-nek, onnan egy fickó válaszolt korrektül, de nem jutottunk előrébb. Azóta kaptam PDF-ben egy két oldalas, pecsétes papírt, hogy létezik a tanúsítvány, ez hivatkozik valami kódszámos tesztre, de arra meg nincs találat, szóval ezt most elküldtem a TÜV kontaktnak, aztán hátha... És ez egy kevésbé jelentőségteljes, középkategóriás telefon tesztjének egy apró szeletkéje, kábé sosem tudhatjuk, hogy mikor szaladunk bele valamibe, ami miatt lassul a process.

    Viszont van, amikor megéri nyomozni, jelentős volumenű munkaórát öltem bele a Hauwei wish.com-os horrortelefon tesztjébe, de annak minden alkatrésze és szoftveres megoldása egy kivételesen nagy szemét, szóval majd hétfőn nektek is kerekedhet a szemetek itt, vagy holnap a MA!gazin adását megtekintve.

    [ Szerkesztve ]

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák