Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz 7Heads Drago #161 üzenetére

    Azt írtam mások cseszegetését nem élvezem (bár őszintén szólva ezt értelmezni sem tudtam, a racionális érvelés az én szótáramban nem feleltethető meg az ún. "cseszegetésnek"), nem azt, hogy a te érvelésed szétszedését nem. Sőt, ha elolvastad volna azt a hozzászólást, és nem csak a neked tetsző részeket próbáltad volna meg összeollózni hogy aztán az így kapott csúsztatást ellenem fordíthasd, akkor láthattad volna, hogy azt írtam, hogy vitázni és érvelni járok ide. Na most ha ezt nem élvezném (remélem legalább azt nem kell elmagyaráznom, hogy mi a vita...), szerinted csinálnám?

    Ja hát hogy téged nem győztelek meg az nem döbbentett meg túlságosan (tekintve, hogy a vita létjogosultságát is tagadod, bár ez mondjuk az érvelési technikád... "kiforrotságát" tekintve nem túl meglepő), azért én továbbra is itt leszek hogy megcáfoljam a szándékos csúsztatásaidat, a féligazságokat és a konkrét hazugságokat.
    A gondolatolvasói képességeidet meg ne nagyon fitogtasd, mivel továbbra sincs hasonló a birtokodban :DDD

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák