- Apple iPhone Air - almacsutka
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Google Pixel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Telekom mobilszolgáltatások
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
t72killer
titán
Az sem kizárt, h mesterséges nem pedig természetes vírussal állunk szemben. Az emberiség kinőtte a bolygóját sajnos. És pár év még a 150 év sem lesz lehetetlen. " Nyugdíj majd csak 100 fölött." A benzin máris olcsóbb, a lakásárak a béka segge alatt... lesznek... ha ez a vírus közbeszól.
Egyelőre a lakásárak a csillagos egek felett vannak bármilyen valamirevaló helyen, ahol normális munka van és se a torkod se vágják el. És nem kell Luxemburgi kastélyban gondolkodni, elég megnézni egy medián szegedinek hány évet kell robotolnia egy nyüves panelért. Az mondjuk tuti, hogy a népességrobbanás és a túlpörgetett fogyasszunkzabáljunk "gazdasági növekedés" megállása - legyen az vírustól vagy bármi mástól - brutál reality check lesz az ingatlanspekiknél megint.
-
pusszycat
nagyúr
Megoldódik a túlnépesedési probléma, ráadásul a gazdasági pánik miatt a környezetterhelés talán még nagyobb mértékben csökken, az ökoszféra fellélegzik...
Ez nem más, mint a bolygó természetes védekezőmechanizmusa egy túlszaporodott élősködővel szemben. Ez a variáns még nem elég hatékony, a pestis jobb konstrukció volt annakidején (igaz, mostmár nem működne).
Az sem kizárt, h mesterséges nem pedig természetes vírussal állunk szemben. Az emberiség kinőtte a bolygóját sajnos. És pár év még a 150 év sem lesz lehetetlen. " Nyugdíj majd csak 100 fölött." A benzin máris olcsóbb, a lakásárak a béka segge alatt... lesznek... ha ez a vírus közbeszól.
-
t72killer
titán
Ma azt nyilatkozták ebben az évben 3 milliárd fertőzött lesz ha nem találnak valamit ellene. Ilyen még nem volt az emberiség történetében. A spanyol nátha ehhez képest kiscserkész. Az is fertőz akin nem látszik semmi még. Azért nem duplázódik naponta mert mindenki otthon lapul. Na de nem mehet ez örökké. Előbújnak és akkor jön A Káosz.
Bocs nem akartam lehangoló lenni...
Megoldódik a túlnépesedési probléma, ráadásul a gazdasági pánik miatt a környezetterhelés talán még nagyobb mértékben csökken, az ökoszféra fellélegzik...
Ez nem más, mint a bolygó természetes védekezőmechanizmusa egy túlszaporodott élősködővel szemben. Ez a variáns még nem elég hatékony, a pestis jobb konstrukció volt annakidején (igaz, mostmár nem működne).
-
andor80
senior tag
-
Narxis
nagyúr
-
andor80
senior tag
Én mennék ingyen kaja pia .A legjobb steakek most olcsón mert tonna számra vásároltak belőle....Gondolom a narcos cola is hegyekben áll
-
pusszycat
nagyúr
-
Narxis
nagyúr
-
juuzer
addikt
És most jön a kérdés, hogy ki szokott még Aliexpressről rendelni.

-
pusszycat
nagyúr
-
Petya88
tag
Ma azt nyilatkozták ebben az évben 3 milliárd fertőzött lesz ha nem találnak valamit ellene. Ilyen még nem volt az emberiség történetében. A spanyol nátha ehhez képest kiscserkész. Az is fertőz akin nem látszik semmi még. Azért nem duplázódik naponta mert mindenki otthon lapul. Na de nem mehet ez örökké. Előbújnak és akkor jön A Káosz.
Bocs nem akartam lehangoló lenni...
DE az voltál és tegyük hozzá, meggondolatlan és tájékozatlan is...
-
pusszycat
nagyúr
Ma azt nyilatkozták ebben az évben 3 milliárd fertőzött lesz ha nem találnak valamit ellene. Ilyen még nem volt az emberiség történetében. A spanyol nátha ehhez képest kiscserkész. Az is fertőz akin nem látszik semmi még. Azért nem duplázódik naponta mert mindenki otthon lapul. Na de nem mehet ez örökké. Előbújnak és akkor jön A Káosz.
Bocs nem akartam lehangoló lenni...
-
Bazi.Joe
tag
-
Ricardo
titán
Igen. Valószínüleg ok nélkül zárnak karanténba tízmilliókat.
-
csobi1
tag
Túl van ez lihegve! Az meg senkit nem érdekel,hogy az influenza több ezer életet követel évente. Nyilván kezelni kell a helyzetet,de pl a Sony miért nem megy? Nem kínai cég. Mondjuk a Sony,ha ott van se sokat számít..
-
Polarstar
nagyúr
-
Fecogame
veterán
-
Narxis
nagyúr
-
pusszycat
nagyúr
A Vivo sem megy.
-
Polarstar
nagyúr
Lassan úgy látni, hogy az egészet jobb lenne ha lefújnák.
-
Ricardo
titán
A Xiaomi ott lesz.
-
forgonati
őstag
Szerintem én sem leszek ott...
-
juuzer
addikt
Nem, mintha a "szegény" Intel hiányozna bárkinek is.

-
hemaka
nagyúr
A dolgozók egészsége az első, tudjuk hogy itthon ezt nagyívben leszarják, de máshol szerencsére komolyabban veszik.
-
rep3at
őstag
Az a baj ezzel hogy ezt csak azért csinálják hogy jobb legyen a megítélése a cégnek (szigorúan szubjektív). És persze ilyenkor az lesz a csúnya és gonosz aki megjelenik..
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- GEN5!!! 14/12GB/s 1TB Gen5x4 NVMe SSD, 1 év gar
- Dobozos Új ASUS Vivobook 15 F1504VA Intel Core 5 120U 16 GB RAM 512 SSD Gari 2028.05.17.
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Plus 128GB Black -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5487
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5600XT / RTX 3070 / 16GB DDR4 / 512GB Nvme SSD
- 27% - MSI Z890 GAMING PLUS WIFI Alaplap!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest



