Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz Szabi® #124 üzenetére

    "a ps4 pro és gtx 1060 képi megjelnítése az azonos Horizonbe, annyi hogy a pro checkerboardol" Ez a mondat pl. önmagának mond ellent, de ne zavarjon. Pont emiatt nem tudod összehasonlítani az optimalizációt. :D

    "És azt elmondanád miért mérvadó egy 3-szor gyengébb ps4 képi világát ,vagy a Horizon beli garfikáját egy 1060-hoz hasonlítani ?"
    Mert erről van adatod, könyörgöm. Erről volt a trailerben adat. Édes Istenem... Utánanéztem, a PS4 Pro változat és a PS4 között a különbség (a checkerboard, HDR mellett) a shadow mapekben, textúrarészletességben és anizotróp szűrésben van. Ha azt mondod, hogy az Original preset nem a PS4-é, hanem a PS4 Próé, akkor az csak még inkább megerősíti a hsz-em mondanivalóját, mert akkor még jobban optimalizált a játék, ha így fut 60 fps-sel. Én valószínűbbnek tartom, hogy az Original a sima PS4 beállításokat jelenti, és mondjuk a high setting meg a Pro beállításait. Erről viszont én személy szerint nem láttam egyelőre semmit, szóval linkeld nyugodtan, ha valahol egyértelműen kijelentették, hogy az "Original" preset az a PS4 Prós tuningolt állapotot jelenti a sima PS4 beállításokkal szemben. Az még jobb hír lenne. :D

    "A Pro nem nextgen azt vágod ? Nyugodtan mehet mellé..." Ennek megint mi köze van a leírtakhoz, az adatokhoz, tényekhez? Mégis kit érdekel és miért van jelentősége ennek? :D

Új hozzászólás Aktív témák