Hirdetés

2019. február 19., kedd

Gyorskeresés

(#1) w333

w333
(Jómunkásember)

Xenon vaku lesz ahogy látom ! :D

Xiaomi Mi8 & Redmi Note 5

(#2) roli543

roli543
(senior tag)

Miért kell ennyire növelni a méretet? A P széria miért nem maradhat picit kisebb max 6 col koruli és a Mate maradna a 6.5 feletti? Már össze mosódnak ezek is ...

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#3) rajd

rajd
(lelkes újonc)

Szegény kínaiak nem tudják leírni a P30-at rendesen, csak a P30 PRO-t... :)

(#4) bedibazsa

bedibazsa
(fanatikus tag)

Rettenetesen irritál ez a méretnövekedés. Ez is vagy fél collal nagyobb, mint az előző. Akkor minek a Mate széria?

(#5) Griff55

Griff55
(senior tag)

Reménykedtem, hogy az új P széria is azt a kamera elrendezést kapja, amit a mate 20... Kár érte
A P30 pro esetében olyan hosszú maga a kamera csík, hogy 4 lencse is simán elférne.

Xiaomi Mi8 6/128 Black

(#6) fornettisuti válasza Griff55 (#5) üzenetére

fornettisuti
(PH! addikt)

nem allitotta senki, hogy csak negynel kevesebb lehet.

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#7) Szabaka válasza rajd (#3) üzenetére

Szabaka
(tag)

Ezt néztem én is :)

De lehet, hogy csak rossz kép lett linkelve :)

(#8) kakuk.tamas válasza w333 (#1) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)

Bárcsak!
Habár nem biztos, hogy a kis M20Pro-t lecserélném rá...

Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei Mate 20 Pro Twilight ~ Xbox One X 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#9) Kopi31415

Kopi31415
(PH! félisten)

Lesz dedikált kamera gomb, jól látom?

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#10) Aryon87

Aryon87
(PH! nagyúr)

Na lehet mégse M20Pro-m lesz, hanem P30pro? Várom nagyon.
A tokból elnézve 4 kamerás lesz a teló.

Samsung S9+ & Huawei P9

(#11) kemdom válasza Kopi31415 (#9) üzenetére

kemdom
(kvázi-tag)

Szerintem ne reménykedjünk. Ez szerintem az xpro tokjain találhatóhoz hasonló csuklópánt-akasztó fül, vagy mi.

"Ez olyan, mintha éhes lennék, és az a korszakalkotó ötletem támadna, hogy egyek..." -by Bog || Honor 8 Midnight Blk.

(#12) No.93 válasza Aryon87 (#10) üzenetére

No.93
(lelkes újonc)

várd meg a P40 pro-t, azon majd 8 kamera lesz

(#13) p2pp

p2pp
(senior tag)

Sztem inkább a Nova 4 formáját kellene követni! Nem a Mate 20 Pro noch formáját!
Egyébként kár érte!

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29 C432 187

(#14) Sn00k

Sn00k
(PH! kedvence)

P20amat úgy gondoltam P30 cserelem majd, ha marad a méret, erre meglepik hogy megint húznak rajta. Tiszta vicc ez mar. Komolyan lassan nem lesz telefon normális mérettel. Bolondok ezek a gyártok frankon mondom. Egyedül az Apple képes normális méretben meg telefont kínálni. Lehet megyek vissza , ha csak nem lesz valami más alternatíva droid fronton

3njoy the Lif3

(#15) beyruth82

beyruth82
(őstag)

Ezt még senki ne vegye készpénznek!Ezeknek a tokoknak az eredetisége olyan bizonytalan mint a kutya vacsorája.Lehet teljesen másképp fest majd a huawei 2019-es P modelljeinek a hátulja.

(#16) Fred23 válasza Sn00k (#14) üzenetére

Fred23
(PH! kedvence)

Engem is zavar ez a méret, nem is kellene, de a többségnek biztosan nincs vele baja, azért ekkora.

Nekem LG G7 és Sony XZ2 Compact van képben, de jövő áprilisig ez még változhat. Mindegyik best buy szerintem a mostani árán.

[ Szerkesztve ]

(#17) Sn00k válasza Fred23 (#16) üzenetére

Sn00k
(PH! kedvence)

Persze biztos sokan orulnek a nagyobb meretnek ez tiszta sor de legalabb a sima P30at ne noveljek ha mar a pro ott van nagyobb meretben...
G7 az nem tul acelos kamera fronton ha az nem opcio nalad akkor oke. Xz2 compact az tenyleg korrekt meret csak eleg regies benyomast kelt azokkal az orias kavakkal.

3njoy the Lif3

(#18) p2pp

p2pp
(senior tag)

A View 20 lenne az ideális.
Ebből lehetne egy kisebb és nagyobb méretű is.

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29 C432 187

(#19) denx1992

denx1992
(lelkes újonc)

P20 Pro val maximálisan elégedett vagyok bár az emulátor használat miatt elfogadtam volna jobb cpu t benne

Jönnek báláé , fűszénáé , húszezerér!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.