Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • gliskard

    senior tag

    válasz Micsurin #4 üzenetére

    Igen, régebbi játékok esetében kiadják a portolást. De ezek már évek óta piacon lévő játékok portjai. Csak azokat fogják Switch-re portolni aminél vissza jön a fejlesztési költség és még profitot is termel a játék (a Nintendo részesedés mellett) – Switch-nél a fizikai kártya megjelenés eleve a Nintendo monopóliuma – részint ezért drága is (plusz a jutalék). Ezek mellett nagyon dícséretes, hogy jönnek ki régebbi játékok Switch-re.
    Nagyon sok jó Xbox360 és PS3 játék van amit lehetne portolni és valószínűleg lenne piaca is. (A Dead Space remake bejelentéséig reménykedtem, hogy lesz Switch portja az első résznek és ugyan így reménykedem abban is, hogy a Red Dead Redemption 1-et kihozzák Switch-re)

    Én arról írtam amikor együtt fejlesztik az összes platformot a megjelenésre – ilyen esetekben gond az erőforrás és a Switch-et sokszor eleve kihagyják.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák