Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vanhalen

    senior tag

    válasz littlelion21 #17 üzenetére

    Három dolog miatt: Egyik az ár, ami a cikkben szerepel, másik a felbontás, ami csorbítaná az Apple minőségről és "nem lépünk vissza, csak előre" felfogásáról 30 év alatt kialakított képet, harmadik meg a cikk címe alapján, hogy "ez" a winnyócos tabletek ellenfelének készül(getne)
    amiknek meg a célja a középkategóriás tömegtermékek piaca, nem a felső kategóriáé (persze lesz olyan is) Ez régi történet, MS. nem más az üzleti modellje, ők szoftvert fejlesztenek gépet meg nem, nekik az a cél, hogy minden sz@ron elfusson a windows és minél több gépen, annál jobb. Apple meg elsősorban gépeket fejleszt és gyárt(at) és persze a szolgáltatásokra (iTunes pl) fekszik rá. Nem tudom, mennyire lettem érthető :)

    Egyébként már most is 110 körül megkapsz egy iPad 2-őt még itthon is, képzelheted odakint mennyi lehet.. A kisebb méretet nem tudom, nekem a 10-es is elég kicsike, de biztos van rá igény, ahány ember, annyi féle igény.

    Sokkal olcsóbban, pusztán a mérete miatt nem tudnák adni, legalábbis iPad3-hoz mérhető minőségű kijelzővel, mert pl. az új iPad-ben is ott az A5x, meg az a rengeteg (asszem 3x-os) akksi, ami elviszi az új fícsörök miatt. Kivéve!! ha azt az új Sharpos kijelzőt vagy valami hasonlót bele tudnának tenni és olcsóbban tudná ugyanazt vagy jobb minőséget.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák