Hirdetés

2019. március 22., péntek

Gyorskeresés

(#1) wesder

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Annyi minden jött a stock droidba, hogy ez az iOS 10 elég soványnak érződik mellette.

[ Szerkesztve ]

"I can't pretend that I am someone that I'm not. I live for me, myself You can't convince me that I'm wrong!"

(#2) Lord Sidious válasza wesder (#1) üzenetére

Lord Sidious
(senior tag)

Főleg, hogy a tesztben a 10%-a sincs leírva az újdonságoknak :K :)

(#3) wesder válasza Lord Sidious (#2) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Sejtettem, kicsit olyan "ezt a tesztet is letudtuk" érezte van a cikknek.

"I can't pretend that I am someone that I'm not. I live for me, myself You can't convince me that I'm wrong!"

(#4) Plazmacucci

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Még mindig elég homokos a dizájn. De legalább egységes :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Jó ötlet a Messages bővítése. Értesítések terén a Nougat magasra tette a mércét (tegnap nézegettem egy Nexus 5-ön, nem hivatalos persze). Ha iPhone-t vennék, 3D Touch-csos készüléket vennék. Remélem írnak még páran véleményt, mert ez a cikk kevés lett nekem. (A HWSW-n is van írás.)

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#6) Fulár

Fulár
(senior tag)

NE! kezdjünk Android Vs Ios vitát!
Én csak a teljesen szubjektív véleményemet szeretném leírni!
Bár nekem nincs és szerintem nem is lesz Iphonom de minimális rálátásom talán van mert egy kollégám már hosszú évet óta alma fan.Én mindig irigykedve nézem az Iphone 6-osát ,hogy milyen döbbenetesen gyors és gördülékeny.Ő pedig szintén irigykedve nézi az én Lg G3-mat ami már nem egy mai vas de azért még nem kell szégyenkeznie.És a hangsúly a testre szabhatóságon van.Ami eme két platformon alig összehasonlítható.Valamit valamiért.És tényleg szubjektív,hogy kinek melyik a favorit.
Én valószínűleg agyvérzést kapnék ha bármilyen Iphonnal kellene kínlódnom a Droid szabadsága után.De egy Iphonos ugyan ezt mondaná a Droidra. :)

(#7) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Üdítő volt látni, hogy Kind is írt, néha azért hiányzik nekem. :) Picit viszont savanyú is a dolog, mert szerintem nem lett annyira kivesézve az iOS, inkább amolyan gyorsteszt jellegű lett.

(#1) wesder: Azért a 7.0 se hozott azért nagyon sokat, inkább a 7.1.

[ Szerkesztve ]

Finn the human --> S8

(#8) Gaben92

Gaben92
(senior tag)

Engem valahogy nem győzött meg az iOS 10... Eddig sose érdekelt a testreszabhatóság mert úgy tetszett az iOS ahogy volt. De mikor megláttam, hogy az értesítések hogy jelennek meg az első gondolatom az volt, hogy "könyörgöm lehessen módosítani"...
Zenelejátszó se tetszik a mostani formájában, az új betűtípus is nagyon kellett...

Konkrétan azon gondolkodom, hogy visszaállok iOS9-re... :/

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#9) domos

domos
(senior tag)

Ami nekem meglepő volt, hogy gyorsult vele a 6s+. Először nem akartam hinni az itteni kommenteknek a telefon topikjában, de végül is igazuk volt. Szerintem csökkentették az animációk megjelenítési idejét, vagy valami ilyesmi lehet. Egyenlőre minden jó, de szerintem az iOS11-et már kihagyom ezzel a telóval.

Akinek nincs rendes asztala, az használjon laptopot.

(#11) nord_

nord_
(PH! kedvence)

A Music ... immár dalszövegeket is meg tud jeleníteni.

Bakker... a kedves cikkíró néhány évvel lemaradt! Már az iPad 1-en volt dalszöveg-megjelenítés. Hogy ez az iOS 3-mal jött be, vagy csak a 4-gyel, már nem emlékszem, de az iOS 4 biztos tudta, amit az iPhone 4-gyel együtt adtak ki.

(#12) kadet93 válasza Cingáriusz (#10) üzenetére

kadet93
(kvázi-tag)

Ez a hozzáállás inkább a droidosokra jellemző. Akinek iphone-ja van, az csak használja az eszközt és leszarja milyen telefonja van másoknak :)

(#13) Eclips21 válasza kadet93 (#12) üzenetére

Eclips21
(őstag)

persze mert azt hiszi az övé a legjobb XD

(#14) Fejvadi

Fejvadi
(PH! nagyúr)

Van lehetőség Dark módra? Nem inverz kijelzőre gondolok.

(#15) Heisenberg69 válasza Matada2.3 (#7) üzenetére

Heisenberg69
(senior tag)

Miért, a 7.1 mit fog hozni? Van valami lista mit tartalmaz?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#16) Воланд válasza wesder (#1) üzenetére

Воланд
(Jómunkásember)

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17) Воланд válasza Fejvadi (#14) üzenetére

Воланд
(Jómunkásember)

Nincs.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18) kovsol válasza domos (#9) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

Animáció idejét alapból lehet csökkenteni a beállítások alatt. Én mindig is a gyorsabb animációkkal használtam az 5s -t.
Beállítások -> Általános -> Kisegítő lehetőségek -> Mozgás csökkentése -> "Be"

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#19) Ateszpapa

Ateszpapa
(PH! addikt)

Nem tudjátok hol lehet PDF-ben letölteni az iOS 10 magyar nyelvü leírását?

(#20) teo77 válasza Fulár (#6) üzenetére

teo77
(őstag)

Ha az android végre olyan gördülékeny lenne, mint az IOS, az maga lenne a kánaán! :) Megjegyzem, közeledik a dolog.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#21) #02683648

(törölt tag)

Látom bőszen forgatjátok a trollkereket, de engem inkább az érdekelne, h milyen stock alkalmazásokat lehet törölni az új ios alatt. azokat kivéve amit a cikk ír mindet?

(#22) aprokaroka87 válasza teo77 (#20) üzenetére

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Majd meglesz ha a Google-nak nem kell alsó és középkategóriára is optimalizálni.

(#24) wesder válasza #02683648 (#21) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Egyiket sem, csak elrejtheted.

(#25) domos válasza kovsol (#18) üzenetére

domos
(senior tag)

Tudom, de ez nem "csökkenti" az idejüket, hanem totálisan megszünteti, vagy animáció helyett áttűnést csinál. Úgy értettem, hogy most mintha ugyanannyi frame-et kevesebb idő alatt tolna ki a kijelzőre, szóval hamarabb megtörténik az adott animáció lejátszása. De lehet csak odaképzelek valamit ami nincs is. :))

Akinek nincs rendes asztala, az használjon laptopot.

(#26) Richie86

Richie86
(senior tag)

Hát, ez a bemutató kissé karcsú lett.

[ Szerkesztve ]

(#27) -secret- válasza Ateszpapa (#19) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Még nem látok itt.

(#28) malnabokor válasza #02683648 (#21) üzenetére

malnabokor
(senior tag)

Még a "Photo Booth" alkalmazást sem, ahol az a 9 külön effekt van fényképezéshez. Azt sem értem, hogy az miért alap alkalmazás, azt meg már pláne nem, hogy miért nem lehet iOS10 alatt sem letörölni!

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#29) Lord Sidious válasza Ateszpapa (#19) üzenetére

Lord Sidious
(senior tag)

iBooks -> letoltesek -> iOS 10 rendszerismerteto iPhonehoz, iPadhez, iPodhoz. Attol fuggoen melyikhez kell. :)

(#30) bok92 válasza #02683648 (#21) üzenetére

bok92
(PH! addikt)

Itt a lista, hogy miket lehet törölni: [link]

(#32) Keem1 válasza -secret- (#27) üzenetére

Keem1
(PH! addikt)

Ez nem az? Nem vagyok iOS-es, csak megnéztem a linkedet.

Vissza az egész, PDF-et keresett a kolléga, sorry. :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge | Nexus 7 (2013) | Dropbox reg: https://goo.gl/6rOnTn | OneDrive reg: https://goo.gl/7VH7RU ... Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is.

(#33) -secret- válasza Keem1 (#32) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Ez az, csak a kolléga PDF-et keresett. :)

(#34) Ateszpapa

Ateszpapa
(PH! addikt)

Igen, köszönöm.
PDF kellene egy ismerősömnek, hogy ki tudja nyomtatni majd a gépén amin nincs net.
De sajna nem találtam, csak a webes és az ibook verziót.

(#35) DaWe94 válasza galaxys80 (#31) üzenetére

DaWe94
(senior tag)

Áh ő olyat nem szokott sehol... ja de

[ Szerkesztve ]

(#36) lindermen

lindermen
(fanatikus tag)

A control centerben 3. oldal csak 6/6S-en van? Vagy ezt külön be lehet állítani?

 iphone 7 *  iPad mini4 * Huawei Band 2 Pro

(#37) DaWe94 válasza lindermen (#36) üzenetére

DaWe94
(senior tag)

Csak akkor van 3. oldal ha használod a Home alkalmazást.... amit szerintem nem használsz... :D

(#41) #02683648 válasza bok92 (#30) üzenetére

(törölt tag)

Ez is több mint a semmi. Azért az beb*ott volna, ha az okosotthon megoldásokat nem használók számára totál érdektelen új Home alkalmazást pl nem lehetne törölni. A Photo Booth mondjuk vicc h miért nem törölhető kategória.
FaceTime, Find my Friends, Home, News, Tips, Podcasts, Watch, ezektől legalább meg tudok szabadulni, a többit több-vagy kisebb gyakorisággal szoktam használni.
Csak azért kérdeztem, mert jelenleg csak egy 1. generációs ipad mini van nálam ami nem támogatja a 10-es iost, így nem tudom kipróbálni. A vásárolni szándékozott 4-es mini pedig még nincs meg.

(#45) aprokaroka87 válasza kovsol (#42) üzenetére

aprokaroka87
(PH! kedvence)

2016-ban,amikor egy kisebb teljesitményű pc lett a mobiltelefon,ez is egy opció
De akkor jelentsük ki nyugodtan 2016-ban,miért akarni bárki telefonaláson kivül másra is használni egy mobiltelefont?

(#46) lindermen válasza DaWe94 (#37) üzenetére

lindermen
(fanatikus tag)

Hát egyelőre nem :)) Köszi!

 iphone 7 *  iPad mini4 * Huawei Band 2 Pro

(#47) DaWe94 válasza aprokaroka87 (#45) üzenetére

DaWe94
(senior tag)

Azért közel sem egy kategória a kettő, ez elég rossz hasonlat volt.

(#48) aprokaroka87 válasza DaWe94 (#47) üzenetére

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Persze
De ezek a hardverek már elbirják a torrentet

Nem kötelező hasznalni,de adott esettben jól jöhetne

(#49) Misi1979

Misi1979
(PH! addikt)

Jailbreakkel már az ipad2-vel (kb 4 éve?) torrenteztem..

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#50) #02683648 válasza aprokaroka87 (#45) üzenetére

(törölt tag)

Itt írtad le a lényeget. Ha egy kisebb teljesítményű PC lett a mobiltelefon, akkor a PC-hez hasonlóan, tessék belenyugodni abba h a különböző OS-ek különböző dolgokra ideálisak.
A desktop OS-eknél sem rinyálnak már azon h pl. a legtöbb AAA játék nem jelenik meg Linuxra vagy OSX-re, míg ezek az OS-ek meg másban jók.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.