Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19235584

    törölt tag

    válasz #86973952 #142 üzenetére

    Hát igen. A Z3 Compact 2015 csúcsmodellje. Eljárt felette is az idő. Az éven 5 éves lesz...Akitől vettem (közeli ismerős) 2016 óta használta idáig tökéletes megelégedettséggel. Soha nem volt szervízbe a 3 év használat alatt. Egy karc nincs rajta, óvta ő is ahogy tudta, és én is ezt teszem. Nilkin 9H+ fólia az előlapon és a hátlapon is. Vastag fajta, az a direkt erősen védő tok. Nagyon látszik, hogy kímélve volt. Vízbe egyszer se vitte természetesen. Az akkumulátor is nagyban kímélve lehetett, mert nekem folyamatosan bekapcsolt wifivel még most is a 2 napot simán kibírja töltés nélkül, de a 3 napot is kibírná ha nem használnám ennyit. A kamerájától még most is leesik az állam, a 4K videó és a 60 képkockás videó az egyik kedvencem.
    A 2GB RAM tökéletesen elég, pörgős, gyors, nem akad, nem fagy. Tökéletesen teszi a dolgát. Nem zár be alkalmazásokat. A 2GB-ból folyamatosan szabad 700-800MB szóval a memóriakezelése is hibátlan.
    A hangminősége is jó, bár nem a legjobb a piacon. Android 6.0.1 fut rajta, és ez az utolsó frissítés is rá. Kicsit régi az Android biztonsági javítása. 2016 május 1. Na száz szónak is egy a vége. Szerintem ezt a telefont még a mai napig megéri megvenni használtan, mert teljesen jó. A 2GB RAM elég, nekem a 16GB tárhely is meg ugyebár lehet bővíteni is memóriakártyával meg áthelyezni a kártyára a letöltött alkalmazásokat.
    Kitűnő választás azoknak, akik nem akarnak drágán telefont venni (25 ezer körül van a Z3C ára) de egy megbízható, gyönyörű megjelenésű, hosszú üzemidővel és gyönyörű kamerával rendelkező telefont szeretnének vásárolni. :DD :D

Új hozzászólás Aktív témák